Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor 20 év múlva abba...

Orbán Viktor 20 év múlva abba fogja hagyni a polititázást, mert a 80-as éveiben már inkább nyugalomban szeretne élni?

Figyelt kérdés
máj. 31. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem már néhány éven belül nyugalomban fog élni egy kis cellában.
máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Remélhetőleg nem jutunk el oda hogy 20 év múlva nyugalomban nyugdíjba vonuljon.
máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, még amikor a hamut is mamutnak fogja mondani, akkor is a rúd nála lesz.
máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

80 évesen még lehet akár aktívnak lenni a politikában, de én sem gondolnám, hogy annyi idei a Fidesz hatalmon tud maradni, ellenzékben meg nem biztos, hogy akar még 80 évesen is politizálni parlamenti keretek között, hogy esetleg meghívottként különböző politikai műsorokban, azt akár eltudom képzelni.

Hogy itt, ebben az országban bármelyik politikus is le legyen csukva, hogy ebben még bárki hisz... :D Nonszensz!

máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nagyon közel jár ahhoz a ponthoz, ahol még békésen át tudja adni lassan, kádárian a hatalmat az új nemzedéknek. Ha túlfeszíti a húrt hamar átcsaphat a saját maga gerjesztette indulat egy térköves tüntetésbe.

Ha békésen adja át, reméljük, hogy az új generáció felelősebben fogja elvégezni a rendszerváltást…

máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Kicsoda az a Orbán Viktor? A török basa?
máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

#5 Ilyet kár vizionálni jelenleg, ilyen támogatottság mellett. Az, hogy a te fejedben dúl a forradalom, még nem jelenti azt, hogy az reális is. Persze lehet majd, hogy úgy változnak a dolgok, hogy ennek lesz realitása, de jelenleg ez a látóhatárban sincs. Úgyhogy jelenleg még nem látható az, hogy ehhez a ponthoz közelítenénk. Persze egy tüntetésen érezheti úgy ezt az ember, de másnap újra le kell szállni a Földre, úgy indul a nap.

Én egyébként úgy gondolom, hogy arra van lényegesen nagyobb esély, hogy ez a kormány egyszer szimplán egy vasárnap este le lesz váltva azért, mert már nincs benne több.

máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
#7 A Ceaușescu-rendszer ennél is nagyobb támogatottságot élvezett még a bukása előtti órákban is. Persze a mélyben egy ideje már dolgoztak azok az erők, melyek a bukást okozták.
máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem fog már élni akkor
jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog nyugdíjba menni. Azt tervezi, hogy 20 év múlva is itt lesz még és lepasszolja a melót valamelyik kölyöknek.
jún. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!