Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki jött ki legjobban a tegnapi...

Ki jött ki legjobban a tegnapi tv-s "vitából"?

Figyelt kérdés

máj. 31. 13:29
A kérdező szavazást indított:
Ungár Péter
Dobrev Klára
Pekárné Farkas Emese
Márki-Zay Péter
Donáth Anna
Deutsch Tamás
Róna Péter
Magyar Péter
Tóth Imre
Toroczkai László
39 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
fidesz én rajuk szavazok
máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
#Nelegyélbirka
máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
M1.
máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem mindenki jó volt a magához képest, pláne Bruti. Viszont nekem speciel nagyon egysíkú volt az egész. Fárasztó volt 11 embert hallgatni. Elég lett volna szerintem, ha csak azokat hívják be, akiknek tényleg van esélyük bejutni az EP-be, de akkor meg a kispártokkal lett volna igazságtalan. Nem hiszem, hogy ez bármit is változtat a pártok támogatottságán. Nem tudtam meg többet egyik párt elképzeléseiről sem, a MEMO-n és a 2RK-n kívül.
máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

“fidesz én rajuk szavazok”


Szavazz, mondjuk ha nekem egy Floridai ingatlant, Miami egyik tengerpartján ajánlanának fel, csak szavazzak rájuk, akkor is nemet mondanék.

máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Az M1. Végre volt mérhető nézettségük sportműsor nélkül is.
máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

#6

Akkor el kellene végre dönteni, hogy alig nézi valaki a köztévét, vagy pedig a köztévé miatt van állandóan kétharmad, mert a kettő együtt nem megy.

máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak a köztv miatt van 2/3. Az csak 1 propaganda platform a sok közül. Nézik néhány ezren, de milliárdokba kerül, ez a baj vele. Maximum akkor nézik picivel többen, mikor a híradó van este. Na bumm, napi fél óra. Wow nagy teljesítmény.
máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az M1, bár én a Partizános adást néztem szerintem, az M4sport-os sportesemények tudtak max ekkora nézettséget produkálni nekik
máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
8)óránként van híradó a köz tv-n
máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!