Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ott leszel az Orbán Viktor...

Ott leszel az Orbán Viktor miniszterelnök úrért tartott szentmisén?

Figyelt kérdés

máj. 31. 12:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%
Soha nem szavaznék a Fideszre, és pszichiátriai esetnek tartom, amikor misét tartanak Orbánért, de azért a halálát kívánni nem kellene. Ennél undorítóbb viselkedést nem is tudnátok már produkálni, "kedves" hozzászólók.
máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem, ahogy egyetlen igaz magyar ember sem.
máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

11/12


Ki mondta pusztuljon meg? Egy olyan komment sincs aki azt mondta haljon meg. Mindenki azt írta hogy ha már végre meghalt nem fogja megsiratni a nyomorhozót.

máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

#13

Ne játszd már a hülyét, kérlek!

máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

14/14


Kiforgatod szokás szerint jó fidderként mások szavait aztán azzal támadsz hülye vagyok. Hozod a szokásos mély színvonaladat.


Megengeded hogy legyen saját véleményem és ne sirassam a vityóka elvtársadat ha végre megszabadul tőle ez a nyomorba taszított ország?

máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#14

Tökéletes kivonata vagy a siralmas magyar PISA-teszteredményeknek.

Leírtam világosan, hogy soha nem szavaznék a Fideszre, erre fidderezel.

Nem azt írtam, hogy hülye vagy, épp ellenkezőleg. Azt írtam, hogy játszod a hülyét.

Teljesen világos, hogy örülnél Orbán halálának, többször is leírod, ezzel párhuzamosan folyamatosan tagadod.

Nem kell téged lehülyézni, közlöd magadtól is.

máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#15*
máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%

16/17

14....15.... Pisa tesztről inkább az ugrik be 10 felett gondjaid akadnak mert a kezeden már nem tudod számolni.


Akkor elmondom még egyszer, nem kívánom a halálát, mégiscsak van egy rakat gyereke akit az adónkból tartunk el, nincsenek hozzászokva 2 egymást követő hónapban ugyan azzal a kocsival járnak.


DE! ha valamilyen okból végre feldobná a pacskert, nem siratnám hiszen az elmúlt 100 év legnagyobb pusztítását hajtotta végre az országba.


Fidderke, értem már kínos hogy fidderke vagy, de hiába nincs neved, az írásod stílusát felismeri mindenki aki gyakran járkál itt. Van amikor fidderkének mondod magad, van amikor mihasznásnak.

máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18

Nem csak hülye vagy, még üldözesi mándiád van is hozzá. Nehéz lehet így élni. Kitartást! Szövegértést meg tessék gyakorolni, mert nagyon nem megy.

máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!