Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik debreceni ellenzéki...

Melyik debreceni ellenzéki jelöltnek van a legnagyobb esélye PL-lel szemben?

Figyelt kérdés
Melyik ellenzéki jelöltnek van a legnagyobb szavazótábora?

máj. 31. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is szeretném tudni. Debreceniként mindig is a Fidesz ellen szavaztam (már Kósa idejében is), de most, a tervezett akkugyár miatt különösen fontosnak érzem, hogy végre megbukjanak a városomban. És arra a jelöltre szeretném leadni a szavazatomat, amelyik esélyesebb.
máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ugyanezen okokból szeretném tudni, de egyelőre vakon vagyok.

Felénk a Civil Fórum van nagyon kiplakátolva

máj. 31. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Gondola Zsolt Zoárdon gondolkodom nagyon. De akár a patás ördög is jöhet, csak PL ne legyen. Az akkugyár miatt fordultam PL ellen.
máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mind totálisan esélytelen. Ebben a városban még úgy is megválasztanák Papplacit, ha a Nagytemplom helyére is akksigyárat építene. Túl sok itt a teljesen reménytelenül agyhalott m1-t és Debrecen tv-t néző, Dehirt és Naplót olvasó végletekig egyszerű fidesz birka. Ezeken a médiumokon szépen elmagyaráznák nekik, hogy miért jó az akksigyár a Nagytemplom helyén és ők el is hinnék. Az ellenzék pedig mint látjuk még az országos áltaghoz képet is rendkívül gyenge, nagyrészt félnótás, ötlettelen, megélhetési politikus jelölteket indít Debrecenben. Egy remény maradt, elköltözni innen, mert ez a város még egy soha napján elkövetkező kormányváltás esetén is fideszes maradna.
jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!