Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bocsánatot fognak kérni a...

Bocsánatot fognak kérni a Fidesz szavazók,ha a Fidesz egyszer megbukik?

Figyelt kérdés
Ha most még talán nem is,de 2026-ban vagy 2030-ban már nagy esély lesz rá.Bocsánatot fognak kérni azok,akik 2010 óta folyamatosan rájuk szavaztak és belátják majd a tévedésüket?

máj. 31. 09:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
"Arról híres".
máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%

3


1990 óta melyik kormánnyal jutottunk előrébb? Mert ilyen alapon mindenki bocsánatozhatna egész nap. Igen, te is kérdező.

máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
12, ez nem igaz. Bajnai egy fellendülő pályára állitotta az országot, még 0rbán is elismerte, hogy sikeres volt az ő válságkezelése.
máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%

Ha megfordíthatom a kérdést. Bocsánatot fogsz-e kérni abban az esetben, ha az a kormány, akit hatalomra juttattál a Fidesz helyett, rosszabbul teljesít, mint a Fidesz? Ha igen a válasz, akkor én is adok egy igent abban az esetben, ha az a kormány, akit hatalomra juttattál a Fidesz helyett, jobban teljesít majd, mint a Fidesz-KDNP. Már elnézést, de tőlem sem kért bocsánatot senki sem, aki 8 évig hatalmon tartotta a MSZP-t, sőt az sem, aki első körben megszavazta az MDF-et, majd második körben, 94-ben megszavazta azt az MSZP-t, akik mindent privatizáltak. Ha nem is élted meg, és rákeresel arra, hogy privatizáció Magyarország, szembesülhetsz vele, hogy 2010-ig egy rövid időszak volt, amikor a privatizáció szünetelt, ez 98-2002. Ha meg ez nem érthető, akkor ne is politizáljunk.

Lényeg a lényeg, a múltat hagyjuk, így részemről igen, de elvárom ezt visszafelé is tőled. Ez a kérdés fennmarad 26-ig biztos és számon kérhetsz, mert ha meg nekem lesz igazam, én számon foglak kérni az biztos. Olyan még nem volt, hogy kifogytunk volna a rosszból, mindig van rosszabb, ezzel is számolj!

máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Az akikre én szavaztam,még nem kormányoztak soha.Nekem nincs miért bocsánatot kérnem.
máj. 31. 10:27
 16/24 anonim ***** válasza:
75%

Letagadják hogy valaha is fideszesek voltak.


-Where are you from?

-Budapest.

-Bucharest?

-No. Budapest, Hungary, Chain Bridge, Heroes' Square, Sziget Festival.

-Ah, Viktor Orban? ...

-No, no, no..... Bucharest

máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
29%

Neked is az a bajod, hogy vagy nem éltél még akkor, amikor más volt hatalmon, vagy már elfelejtetted azt is, hogy hívnak..

Kívánok neked is sok gyurcsányferkót.

máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
48%
#15 :D Így nehéz lesz! Nem érted? Ha hozzájárulsz ahhoz, hogy ne a Fidesz kormányozzon 26-ot követően és aki kormányoz majd, az rosszabb, mint a Fidesz, bocsánatot fogsz-e kérni tőlem?
máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
30%

13


Ne bohóckodj, ez nem a cirkusz.

máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%
19, nyugi, ha bohóckodni szeretnék, akkor a magyar demokráciáról beszélnék, vagy, hogy 0rbán mennyire jó vezető.
máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!