Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter jól szerepelt...

Márki-Zay Péter jól szerepelt a vitán?

Figyelt kérdés
máj. 30. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
Hozta a formáját, én inkább azt mondanám. Szerintem szinten aluli volt a bekiabálása.
máj. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Milyen vitán? Semmilyen vita nem volt.
máj. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig MZP a leghitelesebb az összes közül.
máj. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

MZP: " Orbán Csádba küld magyar fiatalokat meghalni!"

Ezzel szemben

Hogy került a csizma az asztalra, hogy kerülnek a magyarok Csádba, amit a legtöbb honfitársunk még a térképen sem tudna elhelyezni, és amely országgal korábban minimális kapcsolataink voltak? Először is


ez a felkérés, akármilyen formában is történt, komoly nyugati elismerést jelent a magyar diplomáciának és a honvédelemnek.


Miértek és hogyanok

A csádi misszió ötlete – hallani budapesti diplomatakörökben – nem a karmelita kolostorból és nem is a Balaton utcából származik. Feltételezhetően amerikai jóváhagyással, francia megkeresésre vállaljuk el a feladatot. " VG

máj. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem! Persze tudom hogy 1 perc nevetséges idő, de sokkal többet vártam tőle. Csak mantrakat mondogatott többnyire. Az előválasztási vitat pont azért nyerte meg mert nem csak demagóg dumákat tudott hangoztatni, hanem voltak elképzelései és nem hasbeszelő volt mesterfokon. Sajnos a választás óta egyre inkább romlik ilyen téren, amit őszintén egyebkent meg tudok érteni, mert tényleg nagyon nagy köpködést kapott, így sokszor csak a sértettsege beszél belőle, ami alapvetően jogos de nagyon kínos az ilyen "vitákon" hallgatni màr. Remélem megmarad a polgármesteri széke, de

Számomra a vitát Pekarne Emese vitte. Ő volt a legértelmesebb, ráadásul szép és aranyos is volt :D

jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Oops! Szóval remélem megmarad a Polgármesteri széke, de azért jó lenne ha visszatérne a régi formájához*
jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!