Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig mit gondoltok a köztévé...

Eddig mit gondoltok a köztévé vitájáról?

Figyelt kérdés
máj. 30. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Sokkal jobb filmet néztem helyette.
máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Azon gondolkodom, hogy mit csinált Deutsch, hogy ezt büntiből megkapta. Mert, hogy ezt büntiből kapta az biztos. Amúgy nagyon vicces, szerintem ez a legjobb kabaréelőadás amit ever láttam.
máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Toroczkainak attól függetlenül, hogy nem szimpatikus a személyisége igaza van. Kutya komédia. Az ellenzék támadja a Fideszt, a Fidesz támadja az ellenzéket.


Eddig ő a legtisztább szerintem. De nem fogok rá szavazni.

máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
A kutyás csávó kisújában több értelem van, mint az összes többiben.
máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Dajcs úgy be van állva nem a naprendszerbe, de egy másik univerzumba lebeg épp.


toroka hozza a szokásos konteos fasisztát.


Szóval a szokásos anya-leányvállalat páros hozza a formáját.


Bruti a legjobb az biztos.

máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, hogy csúnyán bukott politikus, nagyon szimpatikus a Márki Zay Péter és én egyedül benne meg Donáthban látom a teljes őszinteséget.
máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Deutsch tényleg mint ha valahol máshol lenne, nem néz a kamerába, állandóan forgolódik, olyan embereket szólít meg akik ott sincsenek, állandóan Sorost emlegeti, és eddig egyszer sem sikerült az időkeretén belül maradni.

Bruti a legértelmesebb még viccesen is. Hülyéskedik, és mégis érdemi, mély tartalom van amögött, amit mond.

A többiek hozzák a szokásos formájukat, igazából ha valaki nézki a nyilatkozatokat, akkor kb ugyan azt adják vissza itt is a képviselők.

máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
A kutyás csávó hatalmas. Rohadt jót nevetek rajta.🤣🤣🤣
máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Magyar Péter sokat bele botlik abba amit mond. Ebből annyi összevágás lesz, hogy ki is csinálják teljesen.
máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

#9 Igen, MZP-t könnyű volt fikázni, de itt remekül látszik, hogy akinek nincs nagy tapasztalata, bizony könnyen mond marhaságokat. Volt több elszólása is már, érdemes lesz visszanézni majd a közvetítést. MZP is javult egyébként az elmúlt években, érezhetően jobb a kommunikációja, bár még mindig indulatosabb, érzelmekkel telibb, mint mondjuk Toroczkai megszólalásai.

Ami számomra meglepő, hogy Rónai milyen tisztelettudó, és ezt nem követi le a többi képviselő. Minden szókapásnál megköszöni hogy szót kapott, majd a végén megköszöni, hogy beszélhetett, és a kettő között is abszolút kultúráltan viselkedik. Míg pl. Deutsch nem hogy nem köszönt meg semmit, de állandóan személyeskedik, és rágalmaz. Olyat is mondott, hogy a pártok külföldről kapják a pénzt, ami bűncselekmény, ráadásul nyilvánosan mondta, lazán lehet majd perelni rágalmazásért. Nem telejesen normális az a pali, de ez talán sokaknak nem újdonság :D

máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!