Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány ember volt szerdán...

Hány ember volt szerdán Egerben a Dobó téren Magyar Péter rendezvényén?

Figyelt kérdés

máj. 30. 09:04
A kérdező szavazást indított:
kevesebb mint 1000
1000-2000
2000-3000
3000 felett
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 40000 szavazóból?
máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
40000 Tisza szavazó van Egerben?
máj. 30. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
50-60 ember lehetett ott, már senki nem kiváncsi rá...
máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Salgótarjánban rengetegen voltak, én is ott voltam. Eger közel van hozzánk, szerintem ott is voltak jó páran.
máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Teljesen mindegy, szép az idő, és MP látványosság lett, mint a búcsú vagy a bohócok.
máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Rengetegen voltak. (sok ezer) Árad a Tisza!
máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Annyiszor mondjátok ezt az árad a Tisza dolgot, hogy bevonzzátok és valahol tényleg kiönt a folyó. xd
máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3%
gyurcsány emberei voltak max
máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel Dorogra, és Esztergomba nem jött, így ők kénytelenek voltak elmenni Tatabányára.


Tehát mivel Eger is egy központja a megyének, így lehetett az a tömeg ott, ami nem baj, és egyébként az sem semmi hiolyan helyeken is.beszédet.mondott, aminek létezéséről sem tudtam, tehát nem mondható az, hogy direkt úgy taktikazik, hogy csak neves városokba megy, hogy oda gyűljön sok-sok tömeg.

Sosem hallottam és ott is sokan voltak: Gárdony,Ercsi,Solt,Ócsa,Gyál,Tab,Kötcse,Marcali,Barcs,Sajtör,Lenti,Mándok,Bánd,Sümeg,Simortornya,Siklós,Battonya,RöszkeTiszaföldvár. Ezek a helyek 30 éve nem láttak politikust, s egyébként Hatvanpuszta,Bicske, Felcsút sem lenne ismert, ha nincs Orbán és Fidesz, és a pedo igazgató, akinek 2012-től falaztak, és csak az öngyilkosság után indult komolyabb eljárás.

máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!