Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyien lehettek Egerben...

Mennyien lehettek Egerben Magyar Péter rendezvényén? Brutális tömeg volt ott egy 50 ezres városhoz képest.

Figyelt kérdés

máj. 29. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Jó a Peti operatőre ott a platón. Biztos jó pénzt kap.

Tegnap én is meglepődtem, mert személyesen láttam a "tömeget", és láttam a Petya videóját ugyanarról az eseményről. Ez tényleg egy szakma.

máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Szárad a Tisza.😂😂😂
máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Győznek a magyarok! Vesszen a fidesz!
máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Persze hogy győznek. De kihevered majd ezt is.
máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 Aha, szóval voltak gondolom 100-an, mert csalóka a felvétel. 😅


#2 Krumplifan ez jó volt. 😂

máj. 29. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

#1 Kíváncsi lettem és megnéztem a videójukat - igazad van. Az operatőr tényleg nagyon ügyes, majdnem végig úgy látszik, mintha hatalmas lenne a tömeg. A vége felé azonban néha bemozdul és látszik, hogy ami tömegnek látszik egyes helyeken az nagyon foghíjas.

Sokan voltak, ez tény. felesleges számháborúzni, mert mindenki úgyis azt fogadja el "valós adatnak" ami neki tetszik. Mindig megnevettetnek amikor kihozzák, hogy a békemeneten voltak pár tízezren, de bezzeg amikor töredék területen mentek a nekik tetsző politikus után az emberek, azok voltak fél millióan is.

Eger egy 50 ezres nagyváros, majdnem háromszor akkora mint az én városom. Ilyen tömeget játszva össze lehet nálunk is hozni a főtéren, közben meg alig férünk el ott pár ezren. Az egri stand up fellépésére MP-nek nyilván mentek a rajongói messziről is és sok érdeklődő a közeli településekről. Gondolom a beszéde után majd átgondolják és az értelmesebbek rájönnek, hogy ők nem ilyen lovat akartak. Ha a szlogenjei tetszenének, akkor a fideszre szavaznának, ha meg a mocskolódása, fenyegetőzése, korrupciózása, akkor meg az ellenzék valamelyik csapatára. A kettő együtt?

Ha ez egy francia vagy amerikai típusú elnökválasztási kampány lenne, akkor érteném, hogy 1 ember kampányol kizárólagosan. De MP most mit is kér az emberektől? Szavazzanak rá, hogy NE menjen ki Brüsszelbe uniós parlamenti képviselőnek?

máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
A fidesz rendezvényére tized ennyien nem mennek ki, kivéve aki le van fizetve krumplival vagy buszoztatjak
máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem fogíjas 1:13:00 érnek ki a térre ott lehet látni.

Mellesleg Orbán operatőre csinálja, hogy nem felülről fényképez, hanem alulról, hogy tömegnek tűnjön.

máj. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt mondják, hogy körübelül 1000-ren voltak, de 2006-ban mikor Orbán Viktor ment Egerbe akkor pedig 5000-ren.
máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!