Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz 1.5-2millió szavazója...

A fidesz 1.5-2millió szavazója elég lehet Magyar Péter ellen? Magyar Pétert is támogatja 1.5 millió körüli ember + a bizonytalanok.

Figyelt kérdés

máj. 29. 19:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
72%

#31

Az a röhejes, hogy te hazugoztál le engem, de végül mégis te lettél az, aki nem tudja bizonyítani az igazát. Még egy egyszerű kérdésre sem tudsz válaszolni, mert a válasz egy égő beismerés lenne a saját butaságodra.


#32

Persze hogy nem, az elejétől fogva tudtam, hogy fogyatékos. De szórakoztató fogyatékos, az ilyeneket szeretem.

máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell itt hisztizni, fogadjátok el, hogy egy pedofil pártra szavaztok. Majd írjátok ki a békementen is, hogy k.endre szimpatizánsok vagytok és kérjetek tőle autogramot a gyerekeiteknek.
máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

#34 Tudod a buta embereknél is van lejjebb, azok az ostobák akik azt hiszik, hogy ha tucatnyi alkalommal nem jött be amit csináltak, akkor majd be fog jönni ha még erősebben próbálják ugyanazt, ugyanúgy csinálni. Az ilyenek közé tartoznak azok, akik nem értik meg, hogy ha elbuktak már sok választást azzal, hogy folyamatosan szidalmazták, mocskolták a fideszeseket és emiatt egyre kevesebben is maradtak, akkor ha egy újabb alkalommal ezt ugyanígy csinálják akkor nem jobb eredményt érnek el vele, hanem még rosszabbat.

De nekem eddig tetszik a munkátok "gyümölcse". Csináljátok csak!

máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

#34

Ahhoz, hogy pedofil pártra szavazzunk, talán előbb pedofilok is kellenének abba a pártba. A kérdező nem volt képes egyet sem írni, de valószínűleg te sem.

máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!