Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter tényleg átveszi...

Magyar Péter tényleg átveszi az elnöki poziciót június 9-én ha elég szavazatot kap?

Figyelt kérdés
Munkatársam bíztatott, hogy rá szavazzak mert elüldözik a fideszt és ha megyek szavazni akkor Magyar Péter lesz az elnökünk és béremelés várható már lehet júliusba, de másik munkatársam meg azt mondta ez hülyeség, most mi az igaz?
máj. 29. 18:12
1 2 3
 21/23 Koplárovics Béci ***** válasza:

"na látom megjöttek az orbán fanok, égessétek magatokat most már csak azért is a tiszára szavazok.. vergődés"


Tehát a "tisza" gyakorlatilag ugyanaz a vonal, mint a fidesz, a dákó, meg a többiek? Ha nem velem, akkor biztosan a másik oldal? Tehát az égvilágon semmivel sem jobb. Oké, én eddig is ezt gondoltam, de köszönöm a pozitív megerősítést.

máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
bégess csak , na mert kire szavaznask az okosok mint te ?
máj. 30. 19:08
 23/23 anonim ***** válasza:

Milyen szépen és hamar kibukott, hogy ez egy kamu kérdés! :)


Ahogy jöttek az értelmes válaszok, már kapta is mindenki a "bégess csak" szövget.


Te egy átigazolt exDK-s propagandista vagy?

máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!