Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szijjártó belebukhat a hekker...

Szijjártó belebukhat a hekker botrányba miután még barátság díjat is kapott (vélhetően pont ezért)? Ma már nagyon látszott hogy összevissza beszélt

Figyelt kérdés

#szijjártó kamu péter
máj. 29. 00:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Rukkolnotok? Kiknek?
máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%

"Rukkolnotok? Kiknek?"


Van pár dk aktivista, akik ezeket a kérdéseket spamelik, hogy mondjon le ez vagy az, ha bármi történik...

máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Ha ez megnyugtat én nem vagyok DK aktivista, sőt, egyik pártnak sem vagyok se a szavazója, se a tagja, de szerintem ennek az embernek és az őt kinevezőnek is le kellene mondania, mert korrumpálódott.

Fényes erkölcsi magaslatokról oszt ki minden szövetségesünket, kivéve azt az országot, aki még csak szövetségesünk sem, ellopott egy csomó érzékeny adatot és utána kimegy kitüntettetni magát.


Ez nem normális.

Szijjártó Péternek és Orbán Viktornak is le kell mondania.

Üdv egy nem DK-s, nem Momentumos, nem MiHazánkos, nem Tiszás, nem Kutyás, nem Macskás és nem Majmos.

máj. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
sajnos nem fog, nem annyira nagy botrány fidesz szavazóknál, fogalmuk sincs milyen kárt okoztak
máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
17%

#14 Még fel se állt 2010-ben az új kormány Orbánékkal, már beindult a nemzetközi térben az ellenük folyó kampány és azóta hallgatjuk ezeket a szövegeket. Semmi sem változott a 14 év alatt, mindegy hogy mit csinálnak, miről derül ki, hogy nekik volt igazuk, sikeresen, jól döntöttek - akkor is ugyanez a lenéző, lekezelő mindenszarizmus megy és mindenért elítélik, leszólják, megfenyegetik a kormányt, az országot.

Röviden: nektek úgy sem jó semmi, bármit is tegyenek. Megtanulták hát, hogy nem is kell vele többet foglalkozni, mint amit feltétlen szükséges.

A kárt enm ők okozták hanem ti, akik minden miatt külföldre rohangáltok bepanaszolni, feljelentgetni az országot - igen, az országot, mert nem a kormányt ítélik el ilyenkor soha. A ti hazugságaitok és negatív kampányotok okoz kárt és máshol nem értik hogy létezhet olyan politikai gárda aki szánt szándékkal okoz kárt a saját országának, mint a magyarországi ellenzék.

máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%

Továbbra sem tudom, hogy kik vagyunk mi :(


De, hogy a kormány nem tett kárt az országnak?

Ekkora inflációval, mint, ami az elmúlt 3 évben ránkszabadult? Ekkora államháztartási hiánnyal? Ilyen kamatokkal és GDP adatokkal?


Az EU legszegényebb országává tettek minket, miközben eladnják az országot Putyinnak, meg a kinai Micimackónak.

Nem vagyok többesszám.

máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!