Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » . Ti is örülnétek ha Szentkirá...

. Ti is örülnétek ha Szentkirályi Alexandrát választanánk meg főpolgármesternek?

Figyelt kérdés
Jót tenne Budapestnek egy erős nő a főpolgármesteri székben, csak azt sajnálom hogy gülü szemű.
máj. 28. 00:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
7%

Egyedül Vitézy szakmázik. Karácsony a két kampány alatt nem szólalt meg értelmesen. Az volt az érve Tarlóssal szemebe, hogy ő fiatal és magas.

Akik emiatt szavaztak rá, most tehetik az X-et Szemtkirályira. :)


Jó duma (értsd: sz@r) ez a nem a legélesebb kés, de hallottad már nyilatkozni KariGerit? (Mármint amikor a saját sajtója kérdezi, mert másnak nem mer nyilatkozni a kis beszari.)

Egyértelemű, hogy három esélyes jelölt közül ő gondolkozik a leglassabban és egy mondata sem őszinte.

Karácsonyra legfeljebb a kertemben lévő fű lenyírását bíznám, mert látni rajta, hogy egy beosztott típusú ember. (Bár azt éppen nem csinálná meg, mert azt hiszi, hogy méhek füvet legelnek.)

máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 sörpocak ***** válasza:
100%

"Jó duma (értsd: sz@r) ez a nem a legélesebb kés, de hallottad már nyilatkozni KariGerit? "

Mert azért kellene Szentkirályira szavaznom, mert szebben beszél?

Engem jobban érdekel, hogy mit beszélnek és Szentkirályi 7 pontos programterve a semmiről való beszélgetés iskolai példája. Ingyen wifi és gyurcsányozás, ennyiből áll az egész. Akárhogy csűröm-csavarom, ennél még Karácsony is többet ígér és többről beszél.

máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 sörpocak ***** válasza:
És hozzáteszem ez mégcsak nem is nagyon szakmázás kérdése. Ha valaki azt mondja nekem, hogy ki kell takarítani a várost, de még azt sem tudja megmondani, hogy a Deákra, a Blaha Lujza térre, vagy mire gondol elsősorban, akkor már azelőtt elbukott, még mielőtt belekezdhettünk volna a tényleges szakmai kérdésekbe, úgymint fővárosi és kerületi önkormányzatok feladatmegosztása, finanszírozás, humán erőforrás stb. stb. Vitézy szakmázig (bár inkább szakmai vágyálmokat fogalmaz meg sokszor, de mind1), Karácsony koncepciókkal (zöld város, európai város stb.) és hol jogos, hol gyengébb kifogásokkal huzakodik elő, de Szentkirályi? Semmi koncepció, semmi kifejtés, semmi különösebb kampányüzenet, vagy vízió.
máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

#13!


Magyarán Karácsony üres bullshit dumája neked a szakmázás.

Örüljünk együtt, hogy kihirdette a klímavészhelyzetet! :D

máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 sörpocak ***** válasza:
55%

"Magyarán Karácsony üres bullshit dumája neked a szakmázás."

Olvasd el újra a válaszomat, Vitézyre mondom, hogy szakmázig, Karácsony csak koncepciókat és kifogásokat nyújt.

Hogy vehetnélek komolyan, ha még értelmezni sem tudsz egy hozzászólást?

máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15!


Hogy vehetnélek komolyan, ha még megfogalmazni sem tudsz egy hozzászólást?

máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szimpatikus, egyszerűen taszító, amikor nyilatkozik. És folyton a baloldalt "sározza" ,én nem erre vagyok kíváncsi.
máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha o fogja sajat kezuleg cserelgetni a villanykorteket meg tologatni a funyirot a fovarosban
máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
50%
Igen, én igen
jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!