Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyiknek örülnél jobban, ha...

Melyiknek örülnél jobban, ha Karigeri kikapna Budapesten Vitézytől vagy pedig ha a Tisza megverné a Fideszt EP választáson?

Figyelt kérdés

máj. 27. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Vitézy győzelmének
Tisza diadalának
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Én fideszesként mindkét verziónak örűlnék. Igy a Főnök továbbra is kényelmesen okolhatná a helyzetért az ellenzéket. Igy lesz 2026-os fidesz 2/3.
máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Vitézy gyõzelme a Fidesz gyôzelme okoska.
máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Budapest Vitézyvel járna jobban ez egyértelmű, a Tisza pedig 2026-ig lecseng, mert akkorra már alap kérdésekre kell választ adnia és pártot kell építenie EMBEREKből, ami végtelen mennyiségű vitát fog gerjeszteni és a mozgalom szét fog hullani ismét darabokra. Annyival rosszabb lesz, hogy közben tönkreteheti az óellenzéket, és lehet előlről kezdeni az egészet. Bár nekem van egy olyan érzésem, ha Peti bukik, a DK még megerősödve is kijöhet a buliból
máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

1-es


Fideszesként örülnél, ha a Tisza legyőzi a Fideszt? Azért, hogy 26-ban újra 2/3-d legyen? Bro...ha a Tisza leggyőzi a Fideszt, az azt jelentené, hogy a Fidesztől eltűnne 1-1,5 millió ember, nem hogy 2/3-d nem lenne, de még abszolút többsége sem.... xD


Másik, a Fidesz milyen helyzet miatt okolná az ellenzéket? A Fidesz elkezdené hibáztatni az ellenzéket, mert az ellenzék legyőzte a Fideszt ? :D xD Mi van? xD Ennek ugor újra szerintem boomer. xD

máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

“ Annyival rosszabb lesz, hogy közben tönkreteheti az óellenzéket, és lehet előlről kezdeni az egészet. ”


Óellenzék 😂 ha Magyar Péter annyit elér, hogy az ellenzék tönkre megy 33 nulláról újból kell építeni, akkor már többet, mint az egész ellenzék együtt. Lehet szidni a Fideszt, lehet szidni Magyar Pétert, de mindegyik politikailag messzemenően kompetensebb, mint az “óellenzék”.

Pontosan az mutatja meg az “Óellenzék” minőséget, létjogosultságát, hogy feltűnik egy MZP,MP és lemossa a nagy Óellenzéket.


Az emberek akik nem szeretik a Fideszt, elfogadnak lassan bármit Magyar Péternek, hogy végre ne hitelt vesztett, közröhej tárgyát képző politikus, pártokra kelljen szavazni.

máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
#5 Csakhogy ez kevés. És abban a pillanatban amikor nem lelkesen áradni kell az utcán one man showként, kiderül, hogy akkor hányan hányfélét gondolnak a "nemfideszes" táborban. És ha az több, mint 1, akkor cseszhetitek. Lásd Feri mai beszólását. Vagy ti tényleg elhiszitek, hogy MP tényleg lenullázta a DK-t? Elpárologtak? Kimentek a temetőbe oszt lefeküdtek? Tényleg azt hiszed, hogy nem jön el az idő, amikor Petikének is döntenie kell, hogy akkor nemzetek Európája, vagy Ojrópai Egybesült Állapotok? Meg a milliónyi alap kérdés. Ennyire nem lehettek rövidlátók.
máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

“ Csakhogy ez kevés.”

Igen. Ez nagyon kevés. Teljesen igazad van. De mit vársz tőle? Féléve van a köztudatban az ember és te is elismered, hogy már többet tett mint a nagy ellenzék. Ez nem MP dicsősége, hanem ez a teljes ellenzék szégyene.

Ez az ember egyedül sokkal többet tett mint a teljes ellenzék egyedül.


“ Tényleg azt hiszed, hogy nem jön el az idő, amikor Petikének is döntenie kell, hogy akkor nemzetek Európája, vagy Ojrópai Egybesült Állapotok? Meg a milliónyi alap kérdés.”

De. Elfog jönni. És ki beszélt erről? Arról beszéltünk, hogy eddig 14 év alatt és eddig fél év alatt mi történt.


Én nem Magyar Pétert éltetem. Én arra reagáltam, hogy lenullázhatja az ellenzéket amit újra kell építeni. Én erre a kijelentésére reagáltam. Én ennek végtelenül örülnék és felőlem utána MP szépen megpihenhet vagy csinálhat amit akar.


A mai magyar “óellenzék” háborúzik egy gumi kalapáccsal tankok ellen. Ki szándékosan, ki lehetőségek híján, de attól az eredmény ugyan az.

Valahol megértem, ma OGY képviselőnek lenni ellenzékben a világ legeslegeslegjobb állása. Semmi hatalom, semmi felelősség jó fizetésért. Néha bohóckodunk, mókázunk aztán annyi. Ha MP annyit elér, hogy végre erre rávilágít, akkor bármilyen ember is, sokat tett a magyar politikai közéletért.


“ MP tényleg lenullázta a DK-t? ”

A lenullázás egy nagyon nagyon relatív megfogalmazás. Nem, nem gondolnám, hogy a DK 0 darab szavazóval rendelkezne. Biztos vagyok benne, szép számmal lesz most is voksuk.


De szerintem lenullázás az, ha a kettő tömegmozgató képességét összehasonlítjuk. Lenullázás az, hogy az emberek annyira kiéhezettek egy nem teljesen nevetség tárgyát képző politikusra, hogy azonnal imádják MP-T.


“ Tisza pedig 2026-ig lecseng, mert akkorra már alap kérdésekre kell választ adnia és pártot kell építenie EMBEREKből, ami végtelen mennyiségű vitát fog gerjeszteni és a mozgalom szét fog hullani ismét darabokra”


Ezek a legnagyobb butaságok. Te már most tudod itt mi lesz, mint valami jövendőmondó. Lehet ez lesz, lehet nem.

Ha holnap darabokra hullik is, eredményesebb volt mint az “óellenzék”.

máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Jórészt egyetértek. A népek beárazták a hagyományos ellenzék impotenciáját. Elegük van.

De ami most van, az nem MP ügyesen időzített fellépése miatt van, hanem fordítva. Ő csak meglovagolja a hullámot és rájátszik az elégedetlenek vágyaira. De az is világosan látszik, hogy nem ő fogja az új Magyarországot felépíteni. Ahhoz nagyon butuskának kell lenni, hogy ne lássuk mennyire korlátok közé van szorítva ez az ember a képességeit, intelligenciáját, személyiségjegyeit tekintve. Le a kalappal, ahogy manipulálja a tömeghangulatot, de ő nem lesz a jövő országvezetője.

máj. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!