Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna állítólag mehet a...

Donáth Anna állítólag mehet a vitára, pedig nem fogadta el a feltételeket. Hátrál a fidesz?

Figyelt kérdés
Nem lenne jobb inkább keménykedni azokkal akik lázadnak?
máj. 27. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

A momentum jelenléte csak jó a fidesznek. Migránsoknál majd elmondják, hogy emberi jogok etc etc és nekünk is kellene befogadni, tehát csak ráerősítenek a propagandára.


A DK se különb, majd mondogatják, hogy egy nagy eu állam kellene és ezzel ők is kivégzik magukat a fidesz szavazók szemében (bár már amúgyis 0 az esélye, hogy egy fideszest meggyőzzenek).



Mivel nem érdemi vita van, így a fideszes bűnökről kellene mindenkinek beszélni, majd ha lekeverik őket, akkor szépen kisétálni a várkertből a tüntetőkhöz. Ha elkezdik a mondogatni a saját szövegeiket, azzal csak véglegesen megerősítik a fideszesekben azt, hogy bármit is csinál Orbán, az ellenzék ezen része soha nem kerülhet hatalomra és muszáj ellenük szavazni.

máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a cikket találtam a témában.

[link]


Ebben nem említik, hogy ne kellene aláírni a nyilatkozatot, csak azt, hogy válaszoltak neki.

Majd aláíratják vele ott a helyszínen, ha akar szerepelni.


Te mást találtál?

máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt láttam én is, de itt nem láttam hogy alá akarnák vele íratni.
máj. 27. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:

"így a fideszes bűnökről kellene mindenkinek beszélni"


Hát igen, csak ez így nem vita.

máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!