Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az ellenzéki szavazók,...

Azok az ellenzéki szavazók, akik nem szimpatizálnak Magyar Péterrel és a Tiszával, ők leszavaznának rá a Fidesz leváltása érdekében?

Figyelt kérdés

máj. 25. 16:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha egyedül ő képes rá, akkor megkapná a szavazatomat
Nem, akkor maradjon inkább a Fidesz
Tisza szavazóknak opció 😉
Fidesz hívőknek...
35 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Ellenzéki vagyok, nem szimpatizálok Magyar Péterrel, de senkire sem fogok szavazni, három okból:

-akármilyen eredmény is születik, nem parlamenti választ fognak tartani 2 hét múlva

-meguntam, hogy olyanokra szavazzak, akik egyébként az én értékeimet semennyire sem tartják és képviselnék, ezért nem gondolom, hogy túl demokratikus lenne, újfent egy ilyen pártra, emberre szavazni

-leginkább azért, mert nem tartom valószinűnek semennyire sem, hogy hagyományos keretek közt ez a kormány leváltható lenne, 3x futottunk már neki, minden formációt kipróbáltunk, maximum a bojkott tartanám egyedül eredményesnek.

máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Tehát a segítségeddel - minden marad a régiben.
máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Az eddigi összes választáson jelen voltam életem során, mindig szavaztam, semmi értelme nem volt, elmenni, most mivel lenne más?

Nem én vagyok az, aki hatalmon tartom ezeket a hazaáruló g-ket, hanem az a rendszer, amit ők alkottak.

Az én segitségem maximum az VOLT eddig, hogy legitimizáltam ezt a demokráciának hazudott rendszert. Többet nem fogom elkövetni ezt a hibát.

máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

"hanem az a rendszer, amit ők alkottak"

Igen, segítséggel, pl. akik azért szavaznak a fideszre (mert szerintük)

nincs jobb, vagy olyan sötétek, hogy elhiszik a propaganda

hazugságokat.

máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

*

vagy pl. nem megyek szavazni, úgy sem lesz változás...

máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Igen.

Hányok a külpolitikai terveitől, meg a "szuverenitás" kB Fidesszel megegyező nézőpontjából, de a pasi nem akar diktatúrát, göbbelsi propagandát, valamint beléne az eu ügyészségbe is.

És a legfontosabb, demokratikusan leváltható lenne ha nem válik be... Míg a Fidesz úgy néz ki hogy csak erőszakkal, polgárháborúval

lesz elzavarható.

máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Aki polgárháborút szeretne, böriben a helye.
máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Inkább a hazaáruló,döbrögi párti buta embereknek kellene pár hónap böri.
máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem mert vele semmi sem változna meg olyan szinten amennyire én azt szeretném. A számomra fontos értékekből nem képvisel semmit. Én Momentum szavazó vagyok nekem az ő értékeik azok amiket látni szeretnék ebben az országban.
máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9.

Ez jogos...

De a momentum nem tudja megszólítani és mozgósítani a szavazókat.

máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!