Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter tényleg új...

Magyar Péter tényleg új fideszt épít? Tròjai faló?

Figyelt kérdés
Fejtsétek ki a véleményetek, de kúltúráltan!!

máj. 25. 15:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%

Én attól érzem magam férfinak, hogy a Tisza Pártra szavazok.😎


Te meg szavazz a meleg lobbista európai egyesült államokra, ha még több kétharmadot akarsz.

máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Én azt szeretném, hogy először is a Fidesz nevű képződmény tűnjön el örökre.. Utána, hogy kik osztoznának a helyeken, az másodlagos, mert 1: Mindegyik párt jobb, mint a Fidesz, 2: Nyugatosak, Európa-pártiak, a Tiszától kezdve a DK-ig.
máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
Igen, és nem. Ő a polgári fideszt akarja újjáépíteni, nem ezt az uram-bátyám propagandista populista hulladékot.
máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%
11# Szerintem ezt nem kéne, kicsit vegyél vissza..
máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
11# Az a fajta kommunikáció, akit az utolsó mondatodban írtál, nettó Fideszes-stílus.. Nem pont ezt kellene meghaladnunk?
máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#11 A 10-es vagyok. Ez nagyon primitív válasz volt. De ezt nyilván te is tudod.
máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%
Nekem, ha politikáról van szó nagyon jók a megérzéseim. Én már 12 éve tudtam, hogy Orbánéknak nem volna szabad teljhatalmat adni. Mzp-nél is tudtam, hogy nagyot fog zakózni, ha ő nyeri az előválasztást. És most is tudom, hogy MP semmivel sem jobb, mint a fidesz. Lehet, hogy jelenleg nem a fidesz embere, de ha oda kerül a sor és alkupozícióban lesz meg fognak egyezni, koalíciót fognak kötni vagy a fidesz kottájából fog játszani. Ennyi a lényeg. Majd emlékezzetek erre pár év múlva, ha most MP felemelkedik.
máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
59%

#16 Nem te vagy a 10-es.


#17 Hogy te milyen okos vagy. El kéne menned Nostradamusnak.

máj. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18 De, én vagyok. De ha nem hiszed el akkor küldj mindkét kommentre privát üzit, és látni fogod hogy ugyanaz válaszol. Tessék, csináld.
máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18: nem vagyok Nostradamus, csak nincsenek illúzióm. Nem is voltak soha. Így nem olyan nehéz megjósolni a jövőt.
máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!