Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedett vagy Karácsony...

Elégedett vagy Karácsony Gergely főpolgármesterrel a négy év alapján?

Figyelt kérdés

máj. 20. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tartózkodom
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Christmas Gergely egy ikon.
máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem is az a bajom vele,h nem tud megvalósítani egy csomó mindent az ígéreteiből, mert azt még be lehet tudni a szokásos kampányos költői túlzásnak. Illetve,hogy egy csomó ügyben tehetetlen, mert a kormány úton-útfélen keresztbe tesz neki,ez mind világos.

Inkább az a problémám,hogy még csak nem is látom rajta,h bármennyire is igyekezne, vagy érdeklődést mutatna a várossal kapcsolatban(inkább tudom elképzelni,h megint bejelentkezik miniszterelnökjelöltnek). Mintha csak sodródna a város, nem látok semmilyen épkézláb víziót, mintha nem is akarna semmit csinálni a pártpolitizáláson kívül ami egyelőre úgy tűnik bőven elég ahhoz, hogy megint nyerjen, a fideszt pedig nem is nagyon zavarja, mert nekik pont megfelel egy ilyen bűnbak a város élére ,mint Karácsony, így energiát se kell befektetniük, majd összegyurcsányozzák,aztán rohadhat le a főváros felőlük.

máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha a kormány forráselvonásait és lejáratókampányát leszámítom, akkor sem vagyok elégedett vele. A legnagyobb teljesítménye, hogy ő az eszmei anti-Orbán. Amivel az identitáspolitika-függőket jól lehet lakatni, de a város sokra nem megy vele.
máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
A többség elégedett vele, újra is fogják választani.
máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Ekkora pusztítást Pesten eddig csak demszky elvtárs végzett, de neki 20 év alatt sikerült.
máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!