Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna kijelentéseiből...

Éáé kérdése:

Donáth Anna kijelentéseiből ítélve, csak én gondolom azt hogy ez a nő teljesen el van szakadva a valóságtól?

Figyelt kérdés
máj. 19. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Például?
máj. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, csak te gondolod.
máj. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Miért, miket mondott? Nem követtem a Partizános vitát
máj. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Várjál, felteszek én is egy kérdést, hogy a kijelentéseidből ítélve, csak én gondolom azt hogy teljesen el van szakadva a valóságtól?

Példákat persze nem mondok, forrást sem mutatok, pl. videót, csak ilyen hangzatos kérdést.


Mondom ezt úgy hogy nem a Momentumra fogok szavazni, nem Donáth Annát kívánom védeni, ő személy szerint hidegen hagy, de ha kérdezel, akkor kérdezz rendesen, tisztelj meg bennünket ezzel!

máj. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pl mikor azt mondja hogy a közösségi hálózatokon működő szólás szabadság van.
máj. 19. 08:00
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Arra gondolsz, amikor kiemeli hozzá, hogy "de a szólásszabadság nem egyenlő a gyűlöletbeszéddel?"
máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nálam ő nyerte a vitát, csak ne ordibálna állandóan.
máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a DK-MSZP-Párbeszéd-zöldek listájára és Karácsonyra fogok szavazni, ebben semmilyen kampány vita nem befolyásol, de szerintem a Partizánon a vita az alábbiak szerint alakult:


1. Donáth Anna

2. Dobrev Klára

3. Toroczkai László

4. Le Marietta


A részvétellel Deutsch Tamás vesztett volna nagyobbat, de Magyar is hatalmasat vesztett volna, mert ő is csak monológban jó.


Le Marietta annyit nyert az egésszel, hogy egy kicsit megismerték, de a népszerűsége nem nőtt szerintem, és számomra kiderült, hogy az MKKP az EU-ba tök éretlen. Egyes önkormányzatokba, kormányba talán még igen, de az EU-ba totál alkalmatlan. Kb. semmire nem tudott válaszolni, minden alól kibújt, mondván, hogy ez lényegtelen kérdés, és össz. annyit villantott, hogy a szkepticizmusának adott hangot, kérdezett, és tamáskodott, de egy dolgot mondott csak, hogy létrehozná a Robin Hood alapot, amibe beletenné az EU-tól kapott pénzének egy részét, na meg a Magyarországon zárolt orosz pénzt is, bár elvileg ezekről az EU már döntött, vagy legalábbis azt tervezi, hogy egy az egyben Ukrajnának kell adni.


Mondom ezt úgy, hogy Le Mariettát bár nem ismerem, de abból a szempontból szimpatikus, hogy még a MKKP-s kapcsolata előtt, 12 éve egyik alapítótagja volt a Járókelő civil közhasznú egyesületnek (jarokelo.hu), ahol bárki közterületi problémákat jelenthet be, és önkéntesek (köztük én is) ingyen továbbítják ezeket az illetékeseknek.

máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Donát és cseh volt eddig az egyetlenek akik fogást tudtak találni a ner en.

Szóval annak ellenére, hogy a momentumnak kampec, ennek a 2 csajnak minden magyar hálás lehet, mert a ner jelenlegi küszködése, hibái, mind oda nyúlik vissza hogy nem tudnak eu pénzt lopni és szenvednek.

Tehát az első szögeket a két csaj verte bele a ner koporsójába és remélhetőleg mp és az észhez tért magyarság fogja a többit.

máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: igazad van, de nem hiszem, kampec lenne a Momentumnak
máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!