Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter több, mint 100...

Magyar Péter több, mint 100 településen mondott beszédet, a többi ellenzéki párt meg bohóckodik 10-20 helyszínnel?

Figyelt kérdés

máj. 17. 21:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek is. Egyébként én is úgy látom, hogy nem tart a vitától.
máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#9 Puzsérhoz is elment, pedig az inkább volt vita, mint a tegnapi alkalom.


Amúgy meg Ruff Bálint is elmondta, hogy szerinte Magyar Péter nyerte a vitát, pedig ott se volt.

máj. 18. 10:43
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Puzsért elég régóta hallgatom. Megosztó személyiség, lehet szeretni, nem szeretni. Nem is kell feltétlenül egyetérteni vele, de ha az ember túl tud lépni azon, hogy gyakran elragadtatja magát, akkor elég érdekes meglátásai vannak. Nem egy könnyű vitapartner, kertelés nélkül mondja amit gondol. Mikor ez a MP dolog elindult eszembe is jutott, hogy meghallgatnék kettőjükkel egy beszélgetést, de úgy gondoltam, hogy nem sok politikus ülne le vele. Úgyhogy kifejezetten örültem, mikor megláttam a hard talk beharangozót.

Minden választás előtt ilyen élő műsorban kellene az összes politikusnak megmutatnia magát, amit normális idősávban az összes tévécsatorna közvetítene. Utána lehetne elemezgetni, hogy ki hogy szerepelt. Ettől több reklám nem is kellene. Akit érdekel a közélet, az így tudna tájékozódni, nem óriásplakátokról, meg összevágott félmondatokból kreált hírekből. Teljesen más képet mutatna a politika.

máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!