Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is elköltözne itthonról,...

Más is elköltözne itthonról, ha a Magyar Péter hatalomba kerülne?

Figyelt kérdés
Nekem baloldaliként nem kell egy levitézlett ex-neres, aki a feleségét lehallgatja, vidéken nem indít jelöltet, mert az Orbán felségterülete, egyedüli célja az ellenzék szétverése, és a Fidesz hatalomban tartása.

máj. 8. 21:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok jobboldali
máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Remélem, hogy a fideszesek elhúznak a picsába.
máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Én már elköltöztem ausztriába. Bárki kerül magyarországon hatalomra legalább 10 év lesz mire rendbehozzák az országot.


A gyerekemet pedig nem akarom olyan helyen nevelni ahol 60 IQ az átlag.

máj. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Én Magyar Péter nélkül is elköltöztem, már jó 10 éve. Nekem elég volt ehhez 0rbán.
máj. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%

Nem, akkor leváltom Agyar Petit, mindig diktafonnal a zsebemben járkálok hozzá, miután beépülök a Tiszába...

Előbb utóbb lesz egy jó kis felvételem, amivel gerinctelen módon hátba támadom...

Ő is ezt csinálta, nem??

máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
46%
Szerintem egyáltalán nem célja a Fidesz hatalmon tartása. Továbbá szerintem azzal ha szétveri az ellenzéket, csak nyerhetünk vele. Én is liberális gondolkodású vagyok, de most komolyan ki az aki bármit is elhisz még ennek az ellenzéknek? Pont annyira hazugok és korruptak mint Orbán és a társai. Szerintem azért volt Orbánnak ennyi szavazója, mert nem volt valós alternatíva, most végre körvonalazódik egy.
máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
7%
Oroszország felé fogunk nyitni. Ott még maradt valami a keresztény értékekből. Sajnálom mert elég sok pénzbe fog fájni de ha magyar péter kerül hatalomra muszály leszünk megteni
máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%
Akinek van egy csepp esze, az már nem magyarországon tervez.
máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem èrtem mièrt költöznèl el..m hacsak nem egy fideszes pènzen élõ csicska vagy (sok kèkfideszes is kap egy kicsi lopott dellát a fidesztõl). Mert akkor jobb is ha elköltözöl, ugyanis kormányváltás esetén munkából kell majd megèlned.
máj. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én akkor sem mennék vissza,ha Magyar Péter nyerne.

Egy lenullázott, adósságba fulladt országot örökölne, amit nem tudná húsz év alatt sem élhető szintre emelnie.

Arról nem beszélve, hogy a magyar mentalitás marad amilyen volt,én meg pont emiatt léptem le onnan több, mint húsz éve.

Utáltam gyűlölni. Beteg lelkű a magyar társadalom.

Teljesen mindegy,ki van fent.

máj. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!