Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Prideot és a melegeket...

A Prideot és a melegeket megvető Magyar igazából csak egy lightos változata Orbánnak?

Figyelt kérdés
máj. 8. 18:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azért sem megyek el egy prodera sem, pedig támogatom a melegek, mert gusztustalan hogy a bibliát dobálják és verik a seggüket. Elhányom magam ha látom hogy nyalakodnak. Mondok ezt úgy hogy elismerem a melegeket
máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
#21 Keress már ki nekem egy hírt, hogy legutóbb mikor történt ilyen egy magyarországi Prideon. Én a mai napig 2006os képeket látok csak egy papnak öltözött fiúról, de ez meg olyan dolog, hogy a melegeken is gúnyolódhatnak a keresztények és a keresztényeken is a melegek. Ez egy kétirányú utca
máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
22 nekem az akkora megrázkódtatás volt hogy elég is volt belőle egy életre. Azon kívül az hogy két szakállas nyalakodik kifordul a belem puszta látványától. De ha pink parókás faszit látok is.
máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Ott fogsz csápolni a Pridon? Gondolom nem, csak szeretnél fogást találni rajta.


Nem minden ember

Prideot és a melegeket megvető, csakmert nincs ott pridon. A polgármester ügy meg megafonos kamu. Ezt mondta Magyar Péter "élni,és élni hagyni"


És minden országjárása.helyszínén elmondja Szent Pál idézetét: ha szeretet nincs bennem, mit sem érek én.

máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Képzeld el ott fogok. Azt pedig nem akarom hogy egy katolikus pap legyen hátulról bennem.
máj. 8. 20:19
 26/32 anonim ***** válasza:

#23 Ezzel az erővel akkor a magyar jobboldal bűnöző huligánokból áll, hiszen 2006ban felgyújtották Budapestet. Fúj, fún, soha többé!


Azért vedd már észre magad ember.

máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A prideos srácokat kívánod hátulról?
máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
#27 Nem mindet, de azért van pár.
máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Itt vannak a mintanyankos trolllok is?
máj. 8. 20:38
 30/32 anonim ***** válasza:
#29 Azok mindig. Ne bántsd őket, gyerekek még. Nyilvánvaló hogy az "xxd bumzi vagy? Xdddd" az ő szellemi szintjük most még. Majd kinövik.
máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!