Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tisza Pártnak milyen emberei...

A Tisza Pártnak milyen emberei vannak még Magyar Péteren kívül?

Figyelt kérdés

2024. máj. 5. 00:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
Gyanítom nem véletlenül őket választotta Magyar. Ezek olyan nevenincs két vén hülye, akik lelkesek, de totál megvezethetőek. Nem csináltak soha semmit, így nincs mit előrángatnia a Fidesznek meg a többi pártnak, nem illenek bele a Gyurcsányozásba és a Sorosozásba se. Tökéletesen tiszta lap, mehet az ország "megmentője" turnézni. Zseniális taktikai húzás, de hogy ebből hosszú távon mi lesz, azt nem tudom. Rühellem a Fideszt, de Magyar se tetszik. Nárcisztikus idióta, erős kissebbségi komlexussal, egy olyan családi háttérrel, ahol az anyai felmenők nagyot durrantottak, és garantáltan megy a folyamatos versengés, hogy melyik leszármazott szárnyalja túl a rokon Pistikét.
2024. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

"a párt alelnökévé választották Magyar Pétert, aki társaival többségbe került a párt ügyvivő szerveiben. Magyarnak azért volt szüksége a velük való együttműködésre, mert nem tudott már saját pártot bejegyeztetni az európai parlamenti választások előtt."


"Állítása szerint adminisztratív oka van annak, hogy csak alelnöke lett a pártnak, és nem elnöke. Valószínűleg nem jegyezte volna be időben a vezetőváltást a bíróság, és nem akartak kockáztatni, hogy emiatt lemaradjanak a választásról."


Nem tudom ki ez a két (+ egy nő) alapító, az egyik pasas egy ex-fideszes, meg volt már rádió tulajdonos is, de az is befuccsolt neki. Lényegében senkik, hamar kukázni fogja őket Peti gyerek, aki most megvette a pártot, ők meg örülnek, hogy nulla munkával híresek lettek. Szóval a tagok és támogatók elég képlékenyek, akárkit is maga mellé vehet Magyar útközben, ami aggasztó, ha azt nézzük, hogy olyanokra szavaznak emberek, akikről semmit nem tudni és még arcuk sincs, mert még be se léptek a pártba. Kesz lutri.

2024. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%
12: igazad van, tényleg aggasztó, hogy ekkora rajongótábor fog szavazni arra, amire vágyik, anélkül, hogy tudná, mire/kire is adja a szavazatát.
2024. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!