Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi motivál egyeseket abban,...

Mi motivál egyeseket abban, hogy továbbra is a bukott ellenzéki pártokra(DK, MSZP, Momentum) szavazzanak most, hogy itt a Tisza Párt?

Figyelt kérdés

máj. 3. 22:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

#10

Sokkal okosabb jah😂

Azért szavazzák meg a fideszt negyedszer..

máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
61%

#10

Nem veszed észre hogy te vagy nagyon tájékozatlan inkább?! Valóban az ország legégetőbb gondja eltüntetni ezt a tolvaj bandát a parlamentből, ezért sokat beszél ezen tervéről, de beszélt ő másról is! Csak azt nem láttad, vagy ha láttad is akkor nem sikerült felfogni elsőre.. De néhány dologgal kapcsolatban egészen részletesen belement már, milyen tervei lesznek. Még nagyon friss párt, de szerintem meg fogsz lepődni milyen tervekkel fog előállni ez a párt, én nagyon hiszek benne!

máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon szép kis támogatottságot szerzett ez a párt pár hét alatt, már ebbő le kéne essen. Eddig minden ellenzéki párt szidta a fideszt, de nem ment ekkorát főleg ilyen rövid idő alatt. Szóval akkor gondolod hogy MP csak ezzel érte el?
máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%

Már megint emberekben meg pártokban bíztok. Nem volt elég 89 óta?

Majd ha MP tisztázza a szerepét a NER felépítésében es a túlárazott közbeszerzésekben, amiket aláírt, akkor majd figyelni fogunk rá. Addig nem érdekes sokunknak.

máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Vagy nem jutott még el hozzájuk hogy ezeken a pártokon keresztül is a fideszt támogatják vagy nem tudnak bízni a Tiszában (még 😉), és inkább a biztos régiben ragadnak benne. Vagy mindkettő.
máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
#14 számít ez egyáltalán bármit is már? Csak a Fidesz bukjon, bármi áron. Akár az ördögre is rá kell szavazni, ha az kell hozzá
máj. 6. 01:35
 17/26 anonim ***** válasza:
Hogyne számítana. Mert hiedelmek mentén élünk és ez is hit kérdése, amit mondasz. Azt hiszed, hogy ha más jön, akkor jobb lesz. Ebben hiszel. Ebben akarsz hinni. Ebben hittek az emberek 89 óta és lám az összes politikusi garnitúra rabolta az országot. Miért gondolod h ez nem így lenne mással is? Mert hiszel...
máj. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Hogyne számítana. Mert hiedelmek mentén élünk és ez is hit kérdése, amit mondasz. Azt hiszed, hogy ha más jön, akkor jobb lesz. Ebben hiszel. Ebben akarsz hinni. Ebben hittek az emberek 89 óta és lám az összes politikusi garnitúra rabolta az országot. Miért gondolod h ez nem így lenne mással is? Mert hiszel..."


Abban igazad van hogy biztosak teljesen semmiben nem lehetünk ugyanakkor MP eddig még nem hazudtolta meg magát. Én az elsők között fogom őt is elküldeni a vérbe ha nem fognak tényleg bilincsek kattanni az országon 89 óta nyerészkedő szarháziakon. Az is baj még hogy te alternatívát nem osztasz meg hogy "rendben, hazudik mindenki, ezért szerintem így és így kellene cselekedni".. Amíg ezt nem teszed meg addig ez csak pampogás.

máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Értsd meg ember. Nincs alternatíva. Te komolyan azt gondolod h kattan bárkin, bármiféle bilincs? Nem akarlak megbántani, naiv vagy rendesen. Majd ha MP elszámol azzal,hogy miért írta alá a túlárazott közbeszerzéseket és elmondja, hogy hogyan tolta 14 évig a NER szekerét, akkor talán érdemes lesz elgondolkodni rajta. Addig lufikat puffogtat. Semmi több. A 2026-s választás is ugyanolyan lesz mint a 2022. Lesz a szar meg a fos. Oszt próbálj majd dönteni!
máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ember vagyok igen, nem muszáj kihangsúlyozni. Én nem vagyok akkora napkeleti bölcs mint te, de jelenleg nem látok jobb alternatívát. Valóban én is jobban örülnék neki ha teljesen kitálalna minden tudomásában lévő dísznóságról de (és talán itt érhető tetten valóban némi naivitás) próbálok bízni benne hogy ennek egyenlőre nem elvi hanem politikai okai vannak hogy ezt még nem tette meg és csak későbbre tervezi amikor a választások közeledtével nagyobbat fog ütni.


Az viszont tény hogy Orbánék szemében jelenleg nagyon nagy szálka azt a széles körű vergődést látva amit a hozzájuk köthető neres médiumok felületein előadnak a talpnyalóik. Olyan hogy egy pártal amire szavazol teljesen minden egyes kérdésben egyet érts és ne legyen benne szar vagy olyan ami neked nem tetszik ilyen nincsen és nem is lesz soha. Lehet hogy sok seggfej is fog rá szavazni, de mindent osszevetve úgy gondolom hogy aki ezek után a Fideszre szavaz az vagy poziciójából fogva a haszonélvezője/kedveltje a rendszernek vagy pedig annál totál se kép se hang és egy mentális rongy.

máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!