Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Balaton drága ?

A Balaton drága ?

Figyelt kérdés
Lassan itt a nyár. Minden évben egy csomó újságíró megy le ilyenkor a tóhoz hogy elmondja milyen drága a balaton. Ebből rendre politikai ügy is van csinálva mivel ha valaki azt mondja drága az valami hazaáruló libsi. De szerinted mi az igazság ? Drága a balaton ? Vagy csak nézőpont kérdése ? Jordániánál olcsóbb de New Yorktól drágább.
máj. 3. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Eddig azt sem tudtam hogy eladó. Én biztos nem tudnám megvenni.
máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatások szintjéhez képest az. Egy tengerpart sokkal nagyobb élmény és árban már olcsóbb.
máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Ezt Balaton imádóként, úgy, hogy van nyaralónk és évente sokat vagyok a tónál, irom, hogy igen az, nem kicsit, nagyon drága.

Ha nem imádnám a tavat és nem lenne saját helyünk, inkább mennék egy tengerpartra, mert az utazást leszámitva, olcsóbb egy görög, vagy horvát nyaralás, mint a Balcsi.

És imádom a Balatont.

máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Ár/érték arányban nagyon alacsonyan van a környékbeli opciók közül. Én büszke vagyok rá, hogy már több mint 10 éve nem voltam ott, egy fillért sem otthagyva a NER-nek. Cserébe az elmúlt 10 évben minden kontinensen voltam már a földön, pedig nem vagyok gazdag, és elképesztően sok valódi élményt gyűjtöttem.

Szóval ne a politikai hülyeségeket nézd, hanem inkább spórolj te is a balatonon, és járd be a világot, gyűjts élményeket.

máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
drága és sz"r
máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem, te vagy csóró
máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A kérdést nem lehet feketen-fehéren megválaszolni. Az ár sok mindentől függ, milyen a szállásod, melyik részén van a Balatonnak a stb. Azt, hogy egy tengerparti nyaralás mennyibe kerül, az megint sok mindentől függ, Horvátországban sem mindegy, hogy melyik részén vagy a tengernek, milyen a szállás stb.Azt viszont nem hiszem, hogy általában véve egy horvátországi ynaralás olcsóbb lenne, mint a Balaton, legjobb esetben is ugyanott vagy anyagilag.
máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Drágának drága és a szolgáltatások és éttermek is túlértékeltek, de maga a tó és a környéke, az minden, csak nem szr... sőt, az északi oldalnak lassan mediterrán hangulata lesz a klimaváltozás végett és maga a tó is, egyedi.

Ilyen árakkal én is azt mondom, hogy tengerpart jobban megéri, de, hogy a tó és térségének természeti szépségeit nem lehet letagadni.

máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
82%
Ár/érték arányban persze, hogy drága. De nem azért járunk a Balatonra, mert objektíven szebb lenne a horvát tengerpartnál, hanem mert sok embert oda kötik az emlékei, mint engem is. Ezért én imádom a Balatont és kibírom a 3 ezres lángost évente egyszer. A nyaralás legtöbbször az érzelmekről és nem a józan észről szól.
máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
JA. Van ahol már 200 forint egy Balaton szelet.
máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!