Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberális telex miért...

A liberális telex miért retteg ennyire a náciktól?

Figyelt kérdés

Már 80 éve kihaltak a nácik. Miért baj az, ha valaki karlendítést csinál? Eleve törvény nem is tiltja. Azt hittem a liberálisok elfogadóak, és támogatják a sokszínű kultúrát.

Odamennek kémkedni egy eseményre, csak rontják a levegőt és nézzétek meg mekkora ügyet csinálnak ebből: [link]


máj. 2. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha lenne egy kis eszed talán értenéd.
máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem Telexnek hivnak, igy csak a saját nevemben beszélhetek, én azért NEM SZERETEM -nem szoktam rettegni-, tőlük, mert egyszer már ez a remek ideológia, kishiján az emberiség végét jelentette egy egész néppel együtt.

Nekem közönöm, de elég volt a nácikból és a kommunistákból is. Egyikből sem szeretnék többet.

máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

És pont lekapta a fotós. :D Micsoda véletlen.

Elmegy a provokátor, lendít egyet és a fotós haver már le is kapta. Aztán megint megvan amin lehet csámcsogni egy kicsit.

máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..


Magyar Péter állítólag csak éppen szedte s cseresznyét

máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Most azon kéne meglepődni, hogy a Mi Hazánkosok nácik?


Új felfedezés: A viz nedves. :D

máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
Mert a nácik nem kedvelik a gazembereket.
máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szikszai.B ***** válasza:
39%
Mennyire kell elmebetegnek lenni ahhoz, hogy valaki náci legyen?
máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mansour ***** válasza:
29%

Túl van tolva ez a nácizás. Persze, van egy pár hobbináci a Mi Hazánk környékén, de minden európai országban vannak ilyenek. Nálunk sincs nagyobb tömegtámogottsága ennek, mint más országokban.

Azzal egyébként nincs semmi bajom, ha egy liberális lap ezt szóvá teszi, és zéró toleranciát hirdet az ügyben. Szíve joga, sőt saját szemszögéből kötelessége ezt tenni.

máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

"1Már 80 éve kihaltak a nácik."


A nagy francokat... Vannak ma is ilyen sötétségben élők, akik ha jogot kapnának rá, gyilkolnának újra. Naívság azt képzelni hogy kevesebb agresszív vadállat van most mint 1944-ben. Egyedül a jog és a börtöntől való félelem tartja őket vissza hogy megint kiéljék a beteg gyilkoló vágyaikat.

Az, hogy miért a szélsőséges politikai erőkhöz vonzódnak ezek az elmebeteg emberek más téma. De a történelem ezt mutatja.

máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!