Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokakat miért zavar annyira,...

Sokakat miért zavar annyira, hogy Románia fejlettebbé vált?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy egy kicsit érzelmi kérdést csinálnak ebből sokan, hogy az nem lehet, hogy Románia fejlettebb legyen, azt az egó nem bírja el. Pedig, ha azt vesszük sokkal nagyobb ország, több természeti erőforrással, nem meglepő, ha fejlődik. Másrészt meg összességében tekintve sokkal árnyaltabb a kép, vannak kiemelkedő nagyvárosok, de a vidék a magyarországi szint alatt van, sokhelyütt durván. A kivándorlás is sokkal magasabb, rengeteg gyermek nő fel úgy, hogy a szülei külföldön dolgoznak és a növekedés jelentős része is hitelből megy. Ettől függetlenül sok sikert kívánok nekik, engem nem zavar, ha jobban élnek.

ápr. 20. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavar, én örülök neki, hogy az ottani magyaroknak legalább jobb, mint nekünk.
ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
téged nem zavar mert fideszes vagy és lopott pénzből élsz
ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nálunk Budapesten kívül nincs olyan gazdaságilag erős városunk, mint a Románoknak Kolozsvár meg Temesvár. Próbálják pumpálni Debrecent, nem túl sok sikerrel.
ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
2, életemben nem szavaztam 0rbánra, életemben egy fillért sem loptam. Ettől én még örülök, hogy nekik jobb.
ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem Románia lett fejlettem, hanem Kolozsvár, s az is leginkább az IT cégek miatt. XD


Mindenhol máshol pont olyan sz.r a helyzet, mint régebb. Tudom, itt élek.

ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Azért zavar mert ha Orbán is végezte volna a dolgát akkor mi is olyan mértékben fejlődtünk volna mint a románok. Nem sikerült.


Lehet kifogásokat találni hogy biztos IT miatt, de IT cégeket itt is lehetett volna csinákni...

ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Mert talán nem visszafelé kéne fejlődnünk.
ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Ergo a magyar vezetés rossz.

Ez zavarja a normalisabbját.

Ugyanis ha valóban kicsit hozzáértőbb banda lenne akkor Magyarországon nem lenne gond.

De itt 34 éve megy csak a szövegelès.

ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Engem egyáltalán nem zavar. Ami engem zavar, elmúlt 12 évben két Marshall segélynek megfelelő pénzt kaptunk az EU-tól. Ahhoz képest sehol nem vagyunk.
ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!