Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézy miért akarja félrevezet...

Vitézy miért akarja félrevezetni a fővárosiakat?

Figyelt kérdés

Ezt posztolta:


"5 napja tettem ki a videót arról, hogy a Hungária körúton túlra, a nagy közlekedési csomópontokba és lakótelepek környékére is kiterjesztem a Bubit főpolgármesterként. Erre láss csodát: hirtelen ma bejelentette Karácsony Gergely főpolgármester, hogy 2026-tól (!) kiterjesztik a külső kerületekbe a Bubit. Bár valójában erre még se pénz, se szerződés, se tender, de a BKK most gyorsan "piaci konzultációt" indít róla a választások előtti hetekben. Ünnepélyesen átadott plüssvillamos, utolsó pillanatban kitalált pop up park a Városházán, most a Bubi - mi lesz még itt júniusig? :)


Úgy tűnik, munkára sarkallta a főpolgármestert a valós versenyhelyzet - már csak önmagában ezért is megérte volna beneveznem ebbe a versenybe. De persze nem ez a célom, hisz az még jobb lenne, ha a következő főpolgármester az első naptól az utolsóig dolgozna a programján, nem csak az utolsó hetekben kapna észbe. Ezt vállalom, ezért indulok a főpolgármester-választáson június 9-én."


Erre reflektált Karácsony Gergely:


"Tisztelt Államtitkár úr, kedves Dávid, nem vettem észre korábban hivatkozott posztodat, nem vagyok naprakész abban, hogy éppen melyik ügyről mondod el, valójában te csináltad. Ha jól értem, azt gondolod, hogy egy szerződés, amit te írtál alá és sokmilliárdos kárt okozott, sőt bírósági ítélet is van róla, az nem a te hibád, de a fejlesztés, amin a kollégáim hónapok óta dolgoznak, az viszont a te érdemed. Ezért igazán kár volt a politikára váltanod, nélküled is elég alacsony volt a színvonal.

Arra kérlek viszont, ne nézd le a BKK-s kollégák, köztük több exkollégád munkáját, akik a Bubi 3.0-án is tavaly ősz óta dolgoznak. Azt is tudod, tudnod kellene, hogy 2025 év végéig van hatályos szerződés a Bubi 2.0-ára, a Bubi 3.0 csak utána jöhet. De persze örülök, ha ennek te is örülsz.

Időben szólok, hogy az általad aláírt, és a városnak 7,5 milliárd forint közvetlen kárt okozó e-jegyrendszer kudarcát kijavítva, a már remekül működő Pay and Go pilot program tapasztalatai alapján pár hónap múlva kiírjuk a szükséges közbeszerzést. Csak azért mondom, hogy idejében élesíthesd a posztot: ez is miattad van. Mondjuk, az legalább részben igaz is. Üdvözlettel"


Jól helyre tette Vitézyt?



ápr. 10. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárja ki egymást, hogy ha egy szerződés 2025 végéig szól, akkor legyen egy másik 2025-re, és egy új 2026-tól, ami a jelenlegi és a bővített hálózatot is tartalmazza.
ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Cicaharc.
ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Vitézy 0rban kottájából játszik.
ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem Vitézy írásában semmi félrevezető nincs.
ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Jól beoltotta azt a kamufüggetlen fideszfiókát
ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Karácsony hazudik, nem Vitézy.
ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Szimpatikus a csávó, remélem nyer. Hajrá Vitézy!


Karácsony Gergely szerencsétlenkedéséből eleget láttunk. Megpróbálta.. köszönjük, vegye át olyan aki alkalmas erre a posztra.

ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!