Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tiltakoznak az ellenzéie...

Miért tiltakoznak az ellenzéiek a Mere üzletlánc magyarországi megjelenése ellen?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 17:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

"Az Aldis kakaóscsigát szeretem pölö"


SPARba jobb a kakaós csiga. :)

ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
81%

"meg a műszaki részlegen mindig van valami jó barkác"


Hát azok még a Parksidenál is szarabb műszaki cikkek :D

ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

" de igazán azt szeretem az Aldiban hogy tök kevesen vannak "


Mindenre itt a válasz. :D

ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
64%
Én ilyen igénytelen jószág vagyok nekem beváltak, de alajáraton nem vagyok egy Aldi fanklub tag élelmiszert nem ott veszek általában :D
ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem? Jó a kakóscsiga és nincsennek sokan, gyorsan végzel a pénztárba. :D De amúgy a Lidl is egy undorító cég, tudom hogy a beszállítókkal és a termelőkkel milyen mocsok módon tárgyalnak. Nincs még egy ilyen cég. És a 500%-os haszonkulccsal dolgozás is röhej, főleg amikor ad 30-40%-os akciót és még akkor is van neki 460%-os haszna. :D
ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Elismerem ami nekem oké ott, pl a csiga, de van az a termékcsoport ami nekem tökmindegy honnan van pl pár márkatermék ami detto ugyanaz bárhol, csak menjünk be és marha gyorsan jöjjünk is ki. Erre nekem jó az aldi, meg az említett kis barkács szirszarokra.

Egyébként ilyen retro vidéki gyerek vagyok szeretek piacon venni ezt azt, húst meg zöldet, tojást hozzák nekem házhoz házitojásos kint kapirgálóstól ,vegyi árut mosószer wc papír füdővackokat meg egy diszkont vegyiárus boltból veszem általában. Nem életem a vásárlás elhiheted :D

ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Aldi Lidl nekem valahogy mindig ugy tűnt ugyanaz a cég mind dizájnban logószinben, mind ha bemész akkor is klónok elrendezésben stílusban, ráadásul mintha párban járnának ahol van Aldi elnézek balra ott a Lidl is . Nem tudom a háttérben mi van de nem csodálkoznék ha lenne közös tulaj bennük.
ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
92%

Mert Oroszország elvileg embargó, szankciók alatt van.

Havonta szavaznak meg újabb és újabb korlátozásokat ellene.

Akkor mi a fenét is keresne itt egy orosz üzletlánc?

ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Nincs közös tulajuk meg ilyenek, erről voltak már cikkek is mi miért van, de nem is releváns ide. :D


Persze arra jó, hogy ugyanazok a termékeket gyorsan ledaráld, de ezt tudom tescoba vagy sparba is önkiszolgálónál ledarálni 1 másodperc alatt, mert lusták oda menni az emberek. :D Sőt tescoba már telefonnal végigolvasom az összes kódot és a végén csak leolvasok 1 kódot és már fizetek is, szóval ennél a tescos cuccnál nincs gyorsabb...., mert egyáltalán nem kell se a szalagra se az önkiszolgáló pultra rakni a termékeket egyesével, hanem bevásárlásnál már mindent zacskózhatsz egyből. Szóval sebessége a Tesco győzött, de igazából árba is.. Minőségbe meg a SPAR.



A tojást meg jól teszed, ha háztájról veszed, annál olcsóbb jobb. :D És ott dupla sárgájú tojásokra lelsz. :D

ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közös tulaj akkor oké, akkor csak olyan burger meki ellenlábasok...Mondom ilyen retro vagyok én nem nintendózok a tescoban, szájbergyerek nem én vagyok , meg kp-ban fizetek 80%ban azt meg nehéz beduni a gameboy vacakba :D De alapjáraton nálunk elég koszlott és szegényes a Tesó ezért nem szeretem annyira, Bp-en más azért. Spar az korrektebb azzal nincs bajom sógoroknál is bejárok néha,de a vicc az , hogy ott olcsóbb ,na erre varjon gombot valaki mert nagyon nem stimmel ez.
ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!