Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Vitézy új...

Mi a véleményetek Vitézy új kezdeményezéséhez?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem nagyon jó ötlet!



ápr. 3. 01:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%

"Nem igazán értem tényleg mi a baj Vitézyvel. Szerintem tök korrektül nyilatkozik, teljesen más a hozzáállás mint KariGerinek vagy a fideszes jelöltnek."

Az a baj vele, hogy fideszes. Innentől semmit sem tudok elhinni neki, kizártnak tartom, hogy tényleg Budapest érdekeit nézné és nem Orbán akaratát teljesítené gondolkodás nélkül.

ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#4 Én pl. ellenzéki szavazóként úgy alapból elvárnám, hogy Karácsony, akinek miniszterelnök-jelölti ambíciói is voltak és vannak, kiálljon egy nyílt vitára.

De ennyire nagyon nem akar? Oké! De akkor ellenzékiként én sem akarom többet azt hallani, hogy Orbánnal az az egyik probléma, hogy nem áll ki vitázni. Szóval ne legyen kettős mérce a saját magukat demokratikusnak nevező politikusok részéről, na.

ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!