Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter fideszes volt...

Magyar Péter fideszes volt vagy csak a felesége volt az? Illetve ki fog még átállni hozzá a fideszből, tipp?

Figyelt kérdés

márc. 17. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tippre, azt mondanám, hogy 2-1. De ez csak tipp.
márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Már a felesége sem az, besértődött
márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Mind2 az, csak kiabrandultak
márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Még nem nyilvánosak a nevek, de biztosan kilett ütve néhány tégla a fideszből, erre teljesen egyedül nem vállalkozott volna.
márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem fideszesek a segítői. Ez látszott a műsorán is. Régóta készülhetett rá, sok segítővel. Csak kellett egy jó sztory, hogy figyeljenek rá. De én már nem hiszek neki, most már látszik, hogy az első megszólalásától politikai szerepre készült.
márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem egyik napról a másikra szervezte meg a pénteki bulit, szedte össze a pénzt hozzá, szervezte meg az embereket, döntötte el hogy párt lesz.. Ez a profizmus nagyon gyanús.


Neki már egy komplett csapata van, kész akciótervvel

márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pártja is biztosan megvan és szerintem is van egy teljes csapata, nem egyedül csínálja ezeket.
márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!