Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter az ellenzéktől...

Magyar Péter az ellenzéktől vagy a Fidesztől fog elvenni szavazatokat?

Figyelt kérdés
Én baloldaliként úgy vagyok vele, hogy nem szívesen szavaznék egy neoliberális, konzervatív, ex-fideszesre, így voltam anno Márki-Zayyal is.

márc. 16. 01:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Föltehetően is-is.
márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#9 "5. Biztos van egy olyan nagy réteg aki a fideszre csak azért szavaz mert nincs más és jobb mint az ellenzék felfogás uralkodik rajtuk.."

Nem csak hogy biztosan van, de a legtöbben azért a fideszre szavaznak mert a kínálatból ez számukra a legjobb és ha lenne jobb arra szavaznának. Csak a ballibek hiszik azt, hogy a 3 millió fidesz szavazó agymosott birkaként szavaz a fideszre bármi is van. Ha lenne jobb - olyan párt amelyikről azt gondolják, hogy jobban képviseli amit szeretnének, jobb döntéseket hoznának, jobban vezethetnék az országot - a legtöbben arra szavaznának. Csak nincsen.

Azt nem értem hogy hozod ezt össze Magyar Péterrel?

Évtizeden keresztül szolgálta és csinálta együtt a fidesszsel. Pár perce elvesztette az addigi befolyásos pozícióját és most nekiállt visszafelé köpködni. Ez az összes tevékenysége. Mi az ami ebben jobb lenne mint a fidesz? Mit kínál fel azoknak akik eddig a fideszre szavaztak? Hogy köpködhetitek vele együtt a fideszt? Ezt a ballibek is adták - sőt, ők is csak enynit adtak, semmi többet. Pont ezért nem szavaztak rájuk. Miért tennék meg most Magyar Péterrel?

márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#10 "A fidesz majd a megfelelő propagandával megoldja, hogy Magyar Péter ne legyen nekik szimpatikus. Teljesen mindegy, hogy ki indul egyébként, bárkire ráhúzzák, hogy Gyurcsány embere. "

A fidesz húzza rá???

Nem inkább az történik minden esetben, hogy az illető fogja magát és összecuccol gyurcsányékkal, közös jelöltként, közös médiatámogatással, közös listán indulva?

A fidesz csak ezt megmutatja az embereknek és kimondja, hogy ez történt. Mutass már valakit akiről a fidesz azt mondta, hogy gyurcsány embere és valójában nem is volt az!

márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!