Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-sok és Gyurcsány fanok,...

DK-sok és Gyurcsány fanok, szerintetek az az 1500 ember, akit ki tudott vinni a pártotok tüntetni egy jelentős kormányváltó erő?

Figyelt kérdés

Valóban megvan az a 20%-a a DK-nak, amit Dobrevtől meg ettől a körtől már legalább egy éve hallunk?


(És most jóindulatúan nem számoltam bele, hogy ez egy összellenzéki tüntetés volt, tehát még másik 3 párt szimpatizánsai is ott voltak az 1500-ban.)



márc. 6. 15:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10; tehát nagyon rossz a buszflotta állapota, de "annyira" még nem, hogy ne tudnának többször is fordulni (mondjuk Debrecenből, ami csak oda 4 óra), Budapest közlekedése ugyan romokban hever, de azért "annyira" mégsem, hogy ne bénuljon meg hirtelen a plusz 1090-2300 busztól a teljes város, ami kb. egyenlő azzal, meg biztosan van még pár ehhez hasonló "annyira", amitől egy DK-s fejben megáll az elméleted, hogy csak azért tudtatok 1500 embert összeszedni, mert nem álltak rendelkezésre buszok. :D Az eső meg esett, ezért nem mentetek el nyilván szavazni sem 2022-ben.
márc. 6. 16:58
 12/27 anonim ***** válasza:
42%

Épp ma írta ki valaki, hogy DK 14%.

Szóval nincs 20%-on, meg nem is lesz. Aki ebben kormányváltó erőt lát, az nem tudom mit hisz.

márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Egyébként is kérdeztem, hogy a civilek tüntetésére is ezek szerint buszoztatták Pöttyöndiék a 150 ezer embert? Ilyen jó szervezőkészségük van, na meg pénzük, amit nyilván Soros gurít alájuk?

Mi a helyzet továbbá a korábbi MSZP-s naggyűlésekkel szintén békemenetes számokkal, és mi a helyzet a Pride 35 ezer főjével? Oda is buszoztatnak minndekit, csak ez valahogy az összellenzéki tüntetésnél nem sikerült?

márc. 6. 17:02
 14/27 DK-s ***** válasza:
Megsúgom neked, hogy csak a PÁRTTAGSÁG létszáma 20.000 feletti.
márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 DK-s ***** válasza:
31%

Na jó. Legyen.


Kifejtem bővebben:


A DK vezetésének qrvára vigyáznia kell, hogy mit csinál. A DK tagsága és a szimpatizánsai tele vannak olyan emberekkel, akik gondolkodás nélkül nyúlnának erőszakos eszközökhöz. Én is ilyen vagyok.


Ha összehívnának egy tüntetést szervezett buszoztatással, 90% lenne a valószínűsége hogy utcai zavargásokkal végződne. És persze a DK vinné a balhét.

márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
#15 a hét vicce vagy Megafonos.
márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 DK-s ***** válasza:

#16-nak:


Nem a hét vicce, hanem DK párttag.


Ha akarnák, a párttagságnak legalább a 75%-át gond nélkül megmozdíthatnák.


Ez legalább 15.000 ember lenne.


Nem véletlen, hogy nem teszik. Én magam is csak azt lesném, hogy mikor lehetne összecsapni a zsarukkal. Alig várnám hogy olyasmit tegyenek, amihez nincs joguk. És a többiek többsége is ezt várná.

márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 DK-s ***** válasza:

Ismét #16-nak:


Megpróbáltam elképzelni egy ilyen helyzetet.


Velünk DK-sokkal az a baj, hogy bizonyos szempontokból tényleg szektás jegyeket mutatunk.


Ha bárhol a tömegben balhé lenne a zsarukkal, egy emberként mozdulna mindenki.

márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Na, ez nagyon vicces, pont tökéletesen jön a busszoztatással érvelő DK-shoz:

https://www.youtube.com/watch?v=-auM2Zzvjoo


Néni 10:50-nél lazán elszólja, hogy DK-s busszal jött fel Pécsről...

És így sikerült 1500 embert összehozni :D


18; DK-s amúgy te tényleg troll vagy, bár az tény, hogy az akciónyugdíjasaik táblával csapkodásban pl. nagyon jók.

márc. 7. 01:28
 20/27 DK-s ***** válasza:

Jót röhögök rajtad, ahogy erőlködsz.


[link]


Ez egy olyan szokásos rendezvény volt, ahol párttagok csak szervezőként vannak jelen. Arról ismered meg őket, hogy egyenruhában vannak. És a néni sem olyasféle busszal ment, mint amit O1G-ék szoktak művelni. Mentek tőlünk (Pécsről) is szervezők, és magukkal vitték. Tehát semmiféle szervezett szállítás nem volt.


Addig örüljetek, amíg az nincs!

márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!