Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól érzem, hogy ez az egész...

Jól érzem, hogy ez az egész Novák botrány ki volt előre tervelve?

Figyelt kérdés

Abszolút nem értek a politikához, viszont teljesen azt érzem, hogy szándékosan ki volt tervelve ez a botrányos ügy, a lemondással együtt. Így most a Fidesz lett a gyermekek megmentője, védője.

Novák család meggazdagodott örök életre, jöhet a következő hasonló botrány.


febr. 28. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

0rbán család is meggazdagodott, ő is elhúzhatna a francba.

...egyébként szerintem el is fog, pár hónapja van max a dagadtnak, lehet venni a pezsgőt.

febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
A Fidesz soha nem lesz a gyerekek megmentője, innentől kezdve.
febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 nyilván nem, de ezt sokan elhiszik sajnos.
febr. 28. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Valami nagyon fura az egészben, az tuti...
febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem, de ebből is a Fidesz jött ki jól. Az új köztársasági elnök nem fideszes, mint Novák vagy Áder volt, a függetlenség látszata is a Fidesz malmára hajtja a vizet. Az ellenzék továbbra is egy béna kacsa.
febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5; már ezen is elgondolkodtam, hogy ellenzék, ilyen formában nem létezik. Mindig a Fidesz keze alá játszanak, aztán széttárják karjaikat. Érdekes nagyon....
febr. 28. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nem volt eltervezve. Ahhoz túlságosan szervezetlen volt a kezdeti időszak, összevissza mismásolás, stb. De persze bármi lehet, ez az ország arról híres, hogy bármilyen szemétséget megtehet a kormány.
febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 wc papa ***** válasza:
58%
Nekem rogton ez jutott az eszembe. Ilyet nem csinal a Fidesz csak ugy veletlen soha. Ok nem veletleneznek, hibaznak. Elore terveznek mindent nagoyn nagyon nagy pontossaggal. Vagy valamilyen dolgot el akartak kozben fedni amiben simlisek es feny derult volna ra, vagy valami kulpolitikai dolog nem tudom, de ez a provokacio nagyon buzlik nekem mar a legeslegelejetol, hogy a Fidesz egy ilyet csinal szandekosan. Termeszetesen ellenzekkent irom. Fix, hogy direkt volt, allitom. Olyan fix, amennyire Orban beszedje errol es olyan fix is, hogy sosem all ki Gyurcsannyal egy darab vitara sem, a leggyengebb es leglenezettebb ellenzikvel.
febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Takargatnivaló, jó meglátás, van benne valami. Már akaratlanul is azt látom, hogy fél Európa rajtunk nevet és szánakozik...
febr. 28. 22:13
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 ez már egy ideje van, bár szerintem lassan már mindenki másnak szekunderszégyenérzete van, ha ránk gondol:"D Nekem elsődleges szégyenérzetem van, és egyre jobban.
febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!