Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalon is vannak ám...

A baloldalon is vannak ám gyermekekhez köthető botrányok. Ezek után elcsitul a pedofideszezés végre?

Figyelt kérdés
Egy MSZP-s bukott épp bele: [link]
febr. 27. 22:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Vannak áám!!!

:)

És hogy mennyire ezzel kell foglalkozni, amikor a KORMÁNYZAT és a legfőbb ORSZÁGKÉPVISELETI méltóság belekavarodott!


A Szaharából már elindult a szállítmány a porhintéshez.

Kelleni fog még több tonna a kormánynak.

febr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

Bocsánat!

Azt olvasom a címben: "lemondott a gyermektábort szervező cégvezető, az MSZP-ből is kilépett"


Ezzel el is van intézve!

Nemigaz?

Köztársasági elnök lemindott, miniszter is ezzel lezártnak tekinthető nem? Vagy megint hazudott a pocakos betyár a parlamentben?

... ebben az ügyben is lemondott. Ennyi.

febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a cikkben egy szó sincs pedofíliáról.


Most jönnek majd olyan hírek, amik úgy kezdődnek hogy:


Nem tagadta a pedofil vádakat...(meg se kérdezik róla)


Lehet hogy... állítólag...

febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 PMC Wagner ***** válasza:
16%

"elcsitul a pedofideszezés végre?"


nekem ezzel nincs bajom, bár azzal van hogy minden kérdés már erről szól. Az egészségügy állapota stb meg mintha már nem is lenne.

febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha a baloldalon is van rá példa, az miért mentené fel a jobboldalt? Nem az lenne a cél, hogy minden törvénysértőt és erkölcsileg lenullázódott embert távolítsunk el a politikából?
febr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
@5 nekem is ezzel lenne a problemam a kerdes kapcsan. Mintha azt akarna sugallni, hogy lam, az ellenzekiek kozott is akad par eset, akkor most mar akar szemet is hunyhatnank a pedofil esetek felett.
febr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%
6: A pedofília bizony nem politikafüggő.
febr. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a cikket, de szó nincs benne pedofíliáról! Még a Vakpajtások is csak annyit ír, hogy KÉT KISKORÚ KÖZÖTT történt "félreérthető szexuális magatartás".


Tehát ebből én azt értem, hogy nem figyeltek eléggé a gyerekekre, esetleg nem különítették el megfelelően a kislányokat és kisfiúkat és történt valami két kiskorú között.


Azt még a szennyoldal sem állítja, hogy abban felnőtt is részt vett volna, vagy helyeselte, kiprovokálta volna.


Nagyon izzad a pedofidesz, hogy gyorsan-gyorsan találjon valami ellenzéki ügyet is, de ez egyelőre még nem jött össze (biztos össze fog, hiszen pedofilok mindenütt vannak - csak nem mindenik párt bújtatja, mosdatgatja és részesíti őket kegyelemben mint a pedofidesz! - de őszintén, én ezt nem is bánom! Bukjon le minél több!).


Ez mindenesetre nem pedofil ügy.

febr. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Én se állítottam, hogy pedofil ügy történt.

Az azért fura, hogy emiatt mindenhonnan lemond az illető. Jó lenne tudni a részleteket, mert gondolom nem csak arról van szó, hogy 2 fiatal szerelmeskedett.

febr. 28. 02:11
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az külön vicces, hogy még a Vakpajtások is leírja: VIZSGÁLATOT INDÍTOTT ÚJPEST ÖNKORMÁNYZATA!


Tehát egy ELLENZÉKI ÖNKORMÁNYZAT, ahelyett, hogy eltussolni, szőnyeg alá söpörni igyekezne egy olyan ügyet, aminél sokkal durvábbakat tussolt és tussol el a mai napig a Pedofidesz, VIZSGÁLATOT INDÍT!

Az érintett pedig AZONNAL LEMOND a párttagságról! Nem hetek után, hanem AZONNAL!


Na ez a különbség a demokratikus ellenzék és a Pedofidesz között!

febr. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!