Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali pártok mivel...

A baloldali pártok mivel magyarázzák, hogy gyakorlatilag alig tudtak embereket kivinni a tüntetésre, míg az influenszerek 80-120ezer embert összecsődítettek néhány nap alatt?

Figyelt kérdés
febr. 27. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem, hogy a baloldali pártok képviselői jelen lennének ezen az oldalon, miért nem őket kérdezed meg? Mindegyiknek van nyilvános elérhetősége.
febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem azért, mert ma már szinte csak kétfajta szavazó van az országban fideszes és nem fideszes. A nem fideszesek nem fognak elmenni a sokszorosan csalódást keltő bukott ellenzék tüntetésére.

Én például azért nem támogatom egyetlen ellenzéki pártot sem a kutyákon kívül, mert szerintem ahhoz hogy ezt a hatalmat felszámoljuk teljes vérfrissítés kell. Nem tudjuk kik kollaborálnak a jelenlegi hatalommal az ellenzékből.

febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert bizonyos influenszereknek hatalmas rajongótáboruk van, a politikusoktól viszont szinte hányingere van az embernek.
febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

Szívemből szóltál. Előbb az ellenzéket kell elzavarni. Utána lesz csak esély a Fidesz megdöntésére.

febr. 27. 09:35
 5/7 hájaaa ***** válasza:
83%

"Szívemből szóltál. Előbb az ellenzéket kell elzavarni. Utána lesz csak esély a Fidesz megdöntésére."


Ez elméletben tök jól hangzik, de ki akar ma ellenzéki politikus lenni fiatalon? Ki az a h&lye? Jobboldalon egyből legyurcsánybábozzák, baloldalon ki akarnák csinálni, jobbszélen meg leglobalistázzák? Egy ilyen környezetbe te lennél ellenzéki politikus?

febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
#4 azért ezzel óvatosan. Volt már olyan, hogy az ellenzéket elzavarták a közéletből. Annyira nem volt jó. Tudom, hogy az az időszak közel áll a fideszes szívekhez úgyhogy ha lehet ne hozzuk vissza, mert lehet megint úgy maradunk pár évtizedre!
febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Jól hallottam, a fő mondanivalójuk, a köztársasági elnököt a nép válassza. Az emberek döntő többségének a köztársasági elnök, utazgat, szépen hangzó beszédeket mond és aláír valamiket. Ezzel így tálalva, nem lehet tömegeket megmozgatni. Másra, másként kellett volna felépíteni, miért is menjenek az emberek. Nem azt mondom, ha valami ütősebbel jönnek, akkor megmozdult volna az ország, de valószínű, többen mentek volna.
febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!