Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy márc. 15-re az...

Igaz, hogy márc. 15-re az egész ország tüntetni fog? Mindenki jön még vidékről is akik elveszítették a munkájukat a tanárok az egészségügyiek és a nyugdíjasok akik nem élnek meg a pénzükből? Ma ezt hallottam az utcán.

Figyelt kérdés
febr. 25. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Nice dream.
febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
78%
Magyar ember ilyet nem csinál..ne keverd össze a többi európaival aki kiáll magáért..a magyar minden szankició előtt fejet hajt,ha azt mondod neki ülj le,lefekszik..sajnos ilyen nép vagyunk,bármit meg lehet a magyarral tenni,és ezt a kormány nagyon jól tudja,azért élünk így ahogy.
febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Hogy te miket hallasz az utcán.
febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha igaz lenne akkor még aznap lemondana a kormány.
febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem
febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én hiszem!
febr. 25. 16:12
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Egészen biztos, hogy nem
febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Az utcán hallottad, biztosan igaz! Szerintem a kormánypártnak kellene sztrájkolni, hogy ezt a népet nem akarom irányítani!!
febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%

Igaz. Főleg, hogy 3 napos hosszú hétvége, úgyhogy a nyomorgó magyarok most nem megtöltik majd a wellness szállodákat ahogy szokták, hanem rázzák az öklüket a 15 fokban. Miután az előző nap felvásárolták a boltok készleteit.

Főleg tanárok lesznek, akiknek most, februárban emelték a bérét átlagosan 32%-kal, meg egészségügyi szakdolgozók, akiknek márciusban emelik 20%-kal, ja meg nyugdíjasok, akiknek januárban emeltek 6%-ot. Sok-sok nyugdíjas lesz ott. DK-s nyugdíjas. Az utcán, ahol hallottad.

Gyerekek... Én még életemben nem szavaztam a Fideszre, de ha ilyen zsenge technikával hergeltek, az ellenzékre sem igen fogok.

febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
biztos hogy sz.r idő lesz 15.-én ha kiszimatolják hogy tüntetések lesznek, az emberek meg túl puhányok és inkább otthon maradnak akkor
febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!