Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Senkit nem zavar, hogy kitünte...

Senkit nem zavar, hogy kitüntették a pedot?

Figyelt kérdés
febr. 18. 19:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
engem zavar és sajnos szavaztam már fityeszre 2x is 2010 és 2014 . most úgy vagyok a fityeszes politikusokkal és a talpnyalóikkal pl jeszi hogy oszlopra velük nem lógva hanem análisan
febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
32%
Nem.Az jobban zavar,hogy kamugeri gyertyatartókkal+szivárványos szászlókkal hergel nyíltan.
febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Most Taplós Pistát próbálod lejáratni?
febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#22

Van gyereked? Vagy van gyerek a családban? Vagy láttál már gyereket?

Ha igen, akkor most kérj tőlük bocsánatot azért, amit írtál!

Ez már mindennek alatta van, szégyelld magad!

febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Durva, amikor a fideszesekből a nyomás ekkora őszinteséget hoz ki: kettő is leírta őszintén, hogy nem zavarja, ha pedofilokat tüntetnek ki, csak melegeket ne!"


Az egyik aki leírta az én voltam, szóval durván mellélőttél mert én idült fideszrühellő vagyok. Ha rajtam múlna orbaneszku már csüngne. Attól mért lesz valaki fidder mert nem utálja a pedókat?

febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
24,pont lexarom őket.
febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy ezt is túltoltátok, és már magatok sem ismeritek fel a troll válaszokat. Őszinteségi roham, jó vicc 🤣
febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
17%

Milyen érdekes,hogy a pedoság az nem betegség és elítélendő!Búzáék szerint.Bezzeg a búzaság,az teljesen oké,ők moshatják át a gyerekek agyát,még pénzt is kapnak hozzá a torz társadalomtól.


Ez az egész tünci egy lmbtq agymosás volt,amerikában keresném a szálakat.

febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Pálffy István mondta, hogy türelemmel kell lenni a pedofilia iránt!!!!! Ezt jegyezzül meg, mert nem véletlenül mondta, Orbán, és Novák is megdogadta a tanácsát!
febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!