Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak a tegnapi tüntetés...

Orbánnak a tegnapi tüntetés ereje láttán le kellene mondani, hogy helyét átvegye akinek a kormányzás való Dobrev Klárának?

Figyelt kérdés

A Demokratikus Koalíció az összefogás vezető ereje. Idestova másfél éve bizonyítja az árnyékkormány, hogy tele van konstruktív ötletekkel hazánk rendbetételére. Maga Gyurcsány Ferenc is nyilatkozta, hogy tanult hibaiból. Ma máskét csinálná. Fel van készülve


Orbánnak nem kérdés mennie kell. Ideje meg van számolva kormányon


febr. 17. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
2006 őszén 4-es gimis voltam, amikor Gyurcsány majdnem polgárháborút csinált. Nem tudom elfelejteni!!! Nem is akarom!!! Ássák el magukat a kedves nejével élve, és akkor talán lesz esélye az ellenzéknek.
febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

háát, nem tudom, mennyire tudnák ők ezt megoldani, de meglátjuk. Még ők is jobbak lennének, mint a fidesz.

Bár annyi őszinteséget egy politikus szemében nem láttam, mint a pénteki felszólalók szemében...

Esetleg Donáth Anna.

febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%
a szoknyás gyurcsány hogy a jó francba nem röhögte el magát amikor ezeket összehordta??? az ágyékkormány a globalisták cselédjei a fingós ferivel együtt.
febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!