Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy Orbán lemond?

Figyelt kérdés

febr. 15. 07:17
A kérdező szavazást indított:
Biztosan lemond, előbb vagy utóbb
Talán lemond, de nem mostanság
Biztosan nem mond le
37 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalatok alapján nem sok, amit én remélek az az, hogy minnél előbb.
febr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagyok szakértő, de úgy gondolom ha logikusan gondolkodik minél hamarabb, hogy ne bukjon az egész fidesz.


Talán hülyeség amit írtam, valahogy úgy látom ez még talán megmenthetné a fideszt.


De rafináltan kell csinálni, nem beismerni a hibát.

Mondjuk egészségügyi problémák miatt lemondani... a háttérben még talán irányíthatna.


Túl sok detektív könyvet olvastam.

febr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
0
febr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Semmi. Az ő részéről le van zárva az ügy, adott be egy alaptörvénymódosítást.
febr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

semmi, annyira gerinctelen hogy nem létezik ok amiért lemondana, a mostani fideszes pedofilmosdatástól is a szeme nem rebben.


Az van ez nem novák-varga ügy, az egész fidesz ilyen gerinctelen, erre épül az egész ner, erre épült a fidesz.

febr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy "Orbán lemond", ezt még elméletben sem tudom értelmezni. Orbán a NER maga, a NER pedig nem mondhat le. Összedőlhet, elpusztíthatja belső ellenség, elkergetheti egy forradalom, de a lemondás ebben a kontextusban értelmezhetetlen.
febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyira összefort a rendszer Orbán Viktorral, hogyha a lemondás mellett döntene, akkor abba omlana össze a rendszer, nagyon nehezen tudná más vezetni. Legfeljebb, ha valamelyik erős kezű Fideszes politikus veszi át a helyét akkor tudna belső reformok után működni a rendszer.
febr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mond le. Le fog viszont köszönni legkésőbb 2026-ban.


Orbán annyi bűnt követett el, ha nem marad hatalmon és elkezdik megpiszkálni, börtönbe kényszerülhet. De ez nem lenne egyszerű.


Nézzétek meg a PiS-t a lengyeleknél, 1/10-e bűne nincs mint orbánnak mégis micsoda harcok vannak. Nálunk sokkal zűrösebb lesz az átmenet.

febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
8# Azért a börtön kizárható, mivel fletó sem ott kötött ki.
febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
#9 egyrészt Orbánnak nagyságrendekkel több a bűne, másrészt Gyurcsány létezése a politikában masszívan hozzájárult, hogy a fidesz hatalmon maradhatott, szóval semmi érdekük nem fűződött volna hozzá, hogy börtönbe zárják.
febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!