Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Novák Katalin...

Szerintetek Novák Katalin saját akaratából mondott le, vagy Orbán zsarolta meg?

Figyelt kérdés
Tekintettel arra, hogy ez már a fideszeseknek is kínos volt, illetve jönnek a választások.

febr. 10. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Kezd a szar visszaömleni a Pedofideszre. Már a nyakukig ér...
febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Na most kiderül, hogy Novák Katalin végig gyurcsány embere volt :D
febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

Erkölcsileg megalapozott, felelősségteljes döntés. A jobboldalon a hibáknak is van következménye a baloldalon a bűnöknek sincs.


Gyurcsány rohamrendőrökkel, lovas rendőrökkel verette a Magyar embereket. Szemeket lövetett ki! Soha sem kért bocsánatot! Ma is a BALOLDALT vezet, GYURCSÁNY!!!

febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

#19:08

Orbán meg pedofilokat enged szabadon

febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

"Soha sem kért bocsánatot!"


Miért a csőcselék bocsánatot kért azoktól az ártatlan emberektől, akiknek az autóit felgyújtották, boltjait összetörték? Aztán csak mentek hisztikélni hogy jaj kilőtték a szemüket-

febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanez a bíróság aki K.Endrét elítélte, egy pedofilt szabadon engedett (felfüggesztettel), aki több alkalommal létesített szexuális kapcsolatot pénzért a fiú "gyerekekkel" az intézményből.


https://www.youtube.com/watch?v=3DfLVOxk1mg

febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

#19:13

Ez most teljesen irreleváns

febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem irreleváns, mert arra hivatkoztok, hogy jogerős bírósági ítélet volt, és a bíróság nem tévedhetett! Szerintetek nem tévedés elengedni egy aberráns pedofil bűnözőt?! K.Endre legalább nem volt pedofil!
febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#19:19

Mert, ha nem ölök meg valakit, de végig nézem a gyilkosságot és még aszisztálok is hozzá akkor mentsen fel engem a bíróság, hogy nem vagyok gyilkos???

Ezt úgy hívják, hogy bűnrészesség, tudod van ilyen is. És ebben a 2 esetben nem tévedtek, olvasd el a kúria döntését. Bizonyítékai voltak.

febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"de végig nézem a gyilkosságot és még aszisztálok is hozzá"


Az megvan, hogy állítólag az áldozatok nagy része védte K.Endrét csak nem engedték őket vallomást tenni? Lehet, hogy bűnrészes volt, de azok után, hogy elengedték az a pedofil mocsadékot, én nem hiszem, hogy ez egy hiteles bíróság lenne.


Az ügyész sem értette, hogyan születhetett olyan ítélet, hogy elengedik a csávót felfüggesztettel!


És ugye létezik olyan is hogy hamis tanúzás és úgy sejlik, hogy a 22 éves "fiatalkorú" áldozat sem egy igazmondó juhász hírében állt.


Nem mellesleg itt most HHH túlkoros roma "gyerekekről" beszélünk, akik körében a drog, szökés, erőszak a mindennapi rutin része volt... Persze nyilván senki sem hibáztatja ezért őket, mert áldozatok...


Én végigolvasgattam/hallgattam a rendelkezésre álló infókat és nagyon zavaros ez az egész ügy.


K.Endre házi őrizetben volt és már csak pár hónap hiányzott a szabadon bocsátásához... Szerinted ennyit kockáztatnának pár hónap miatt?


Valszeg arról szól a lemondás, hogy elejét vegyék annak, hogy az EP választásokon emiatt hátrányba kerüljön a Fidesz. Egy eljárás indítása az ügyben akár évekig elhúzódhatna, tudták ezt nagyon jól azok is akik ezt az ügyet éppen most kirobbantották... Nekik nyilván egészen idáig nem volt fontos, hogy elengedtek egy bűnpártolót... Ja persze...

febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!