Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan Fideszes aki nem itéli el és jogosnak tartja Novák Katalin mentelmi döntését?

Figyelt kérdés
febr. 9. 11:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
43%

4.

Akkor a Kedves Vezetőd minek is akar bármit módosítani, ha nincs is semmi látnivaló?

És nem, én még pl nem "hibáztam" akkorát, hogy emiatt egy pedofilsimogató kikerüljön. Továbbá ki kell ábrándítsalak, mielőtt az asztalára kerül egy ilyen papíros, azt legalább 100 ember megrágja az előkészítése során, mind az igügyi minisztériumban, mind a KE hivatalban. Mind átengedte. És még ezután sem annyi van a papíron, hogy K.Endre, rendben, mehet. (Legalábbis remélem, mert azért el tudom képzelni, hogy széljegyzetben mégiscsak ennyi van, esetleg az még egy OV monogrammal kiegészítve)

Szóval ez rendszerszinten ment, bíztak benne, hogy elsikkad a másik 21 között, hát valahogy kitudódott.

Büszke lehetsz az elvtársaidra. Meg magadra is, hogy ezekre a férgekre szavazol.

febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!