Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinálnál egy olyan...

Mit csinálnál egy olyan diktatúrában, ahol erkölcsi elvárások is vannak az állampolgárok felé, és ezek az erkölcsi elvárások ilyenek?

Figyelt kérdés

Ennek a kérdésnek a feltevője lenne a diktátor:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Mindenkit börtönbe meg gulágra küld, aki ettől nagyon eltérő módon gondolkozik.


Menekülnél az országból, ellenállnál, vagy behódolnál?


febr. 4. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen rész volt kétszer is a Bűbájos boszorkákban. Egyszer lelőttek, egyszer felrobbantottak miatta.
febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Én mikor még diktatúrában éltem, akkora volt a szabadság, hogy azt egy mai ember el sem tudja képzelni. Lehetett dohányozni a buszmegállóban, vagy a tanár dohányozhatott az órán az orvos a rendelés közben. Mikor bejöttek a kapitalisták a szabadság is azonnal megszűnt.
febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor még lehetett fűteni gázkazánnak nem ezzel a vacak kondenzációssal amivel csak a baj van és marhadrága.
febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magyarország lassan ilyen hely lesz.

A mai kérdések alapján, azért nem gáz a pedofilmosdatás, mert a liberálisok fennakadnak rajta.

Erkölcsi alapon kell azt is elfogadni, hogy bár 99%-nyi válasz szerint az EUnak nem szabadna több pénzt költeni Ukrajnára az ország miniszterelnöke ezt szemrebbenés nélkül figyelmenkivül hagyja, úgy, hogy ráadásul ő irta ki a kérdéseknek álcázott provokációt.

Aztán ott van, hogy erkölcsi alapon fogadjam el azt is, hogy az utolsó Bryan Adams koncertet esélyem se volt látnom, pedig kb az egyetlen regisztrált Bryan Adams rajongó vagyok az országban, úgy, hogy korábban minden honi fellépésén jelen voltam, de ráadásúl ezt a koncertet még én is fizettem.


Aztán, annyi, de annyi mindent kell még erkölcsi alapon elfogadni, amihez erkölcsileg közöm sincs, de sebaj, úgyis legyek keresztény, hogy életemben nem voltam még templomban se... aztán sorolhatnám.

febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

18:19: regisztrált Bryan Adams rajongó vagy?

Talán még nem késő. Talán még fejlődhet a zenei ízlésed. De azt a kanadai bájgúnárt felejtsd el!

febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

#2

Neked az a szabadság mércéje, mennyit lehet bagózni? Biztos láncdohányos vagy.. És akkor még nem érintettem a nemdohányzókat, akiket irritál még a szaga is.

febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5, 20 éve komálom a palit, nem hiszem, hogy változthat.
febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!