Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedvelted Torgyán Józsefet?

Kedvelted Torgyán Józsefet?

Figyelt kérdés
jan. 29. 07:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Engem lecseresznyézett. Nem.
jan. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
vicces stílusa volt
jan. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Milyen érdekes, pont tegnap jutott az eszembe.

Nem kedveltem, egy kártékony bohóc volt. Nem a legkártékonyabb, mert az Orbán-banda sokkal kártékonyabb, de kártékony.


Az viszont megmosolyogtató, hogy azzal bukott, hogy lift van a villájában. Manapság még az is normális, hogy ingyen kastélyt kapnak, amit korábban közpénzből felújítottak.

jan. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon keresztény volt meg antikommunista? Ő ezt hirdette magáról?
jan. 29. 07:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira volt ő keresztény, mint Orbán most, vagyis álkeresztény.
jan. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megfelelő mértékben volt okos és különc, idétlen volt a külső megjelenése és mindenki bántotta indokolatlanul. Magamra ismerek benne.
jan. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5.


Na ja, jól mutatja a DK erkölcsi fölényét, hogy ők nem csak egy bizonyos vallást követőknek tűnnek, hanem a többségükben azok is és nem csak megjátsszák.


(Hazudtunk reggel, éjjel meg este - ez azt jelenti, hogy napközben igazat mondtunk, Krinolin elvtárs!)

jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az első Fidesz-kormányra emlékeztek, amikor agrárminiszter volt? (földművelési és vidékfejlesztési miniszter) ? Chiléből importált cseresznye? 5000 Ft/10 dkg a '90-es években. Világ körüli utazások az állam pénzéből? Rózsadombi villa? És amit a 9-es mondott? A Fradi lezüllesztése? Meg mindenkit szidott, aki nem az ő kormánya volt: " A bolsevista Horn-kormány monnyon le!" "Antall József monnyon le!" Aztán ő kezdte összemosni a liberálisokat a bolsevikokkal, jóllehet a két eszme egymásnak majdnem szöges ellentéte. Egyébként annak idején ő is jelentkezett az MSZSMP-be, de nem vették be, így lett a legnagyobb "antikommunista".


https://www.youtube.com/watch?v=AcdJab87r_Y


Egyébként érdekes ez a videó, most újranéztem, és olyan érdekes, hogy a "nagy kereszténynek" 82 percen át fröcsögött a gyűlölet a szájából. Jézus biztos megpödörte volna erre szittya hercegi bajszát.

Néztem egy ideig, és Mussolinira emlékeztetett erősen. Néztem, és az is érdekes volt, hogy amikor véletlenszerűen előre, hátra ugrottam akárhova a videóban, semmilyen ugrást nem tapasztaltam, mert annyira monoton gyűlölet az egész, még a beszéd tartalma is "értelmes maradt".

jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyobb szolgálatot tett volna a halálával, ha az a rendszerváltás előtt történik.
jan. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenki bohócnak tartotta és a stílusa olyan is volt, de aki képes értelmezni a hallott és írott beszédet, és kiválogatni a lényeget a mondókájából, az csak úgy találomra átbogarászhat párat a parlamenti felszólalásaiból.

Itt az összes elolvasható

[link]

jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!