A hazai balosok miért nem beszélnek róla, hogy Németországi elvtársaik, szétcseszték az országot?
Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=OK36Yjbpmio
Nem értem ezekután hogyan támogathatja valaki még itthon is a baloldalt.
2024. jan. 17. 20:15
21/26 anonim válasza:
Nem kell jobban bizonygatnod mekkora balek vagy, ezt tudtuk eddig is.
Azért még szerencse, hogy belőled nem árad a gyűlölet.😘
23/26 anonim válasza:
22-es!
Valójában nincs semmilyen tüntetés Németországban. Sőt Németország nem is létezik.
24/26 anonim válasza:
A neoliberalizmus az jobboldali te gyökér. A fidesz is neoliberális csak eljátsza neked kisember párti elitellenes maszlagot te beszopod te hülye. Unalmasak vagytok már.
25/26 anonim válasza:
Mondjuk az már balos politika lenne hogy a nagyobb gazdáknak törlik el a kedvezményeket kicsiknél meghagyva esetleg.
Fdp is bent viszont az ampelben az meg jobboldali bár azt nem tudom melyik koaliciós tagtól jött az ötlet.
26/26 anonim válasza:
6os
Egyébként a fidesznek is csak látszat baloldali intézkedései voltak.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!