Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedett vagy a Fidesz...

Elégedett vagy a Fidesz kormány 14 éves teljesítményével a szomszédos országok fejlődését figyelembe véve?

Figyelt kérdés

jan. 10. 15:31
A kérdező szavazást indított:
Igen elégedtt vagyok. Magyarország sokkal jobban fejlődött az elmúlt 14 évben mint a szomszédos országok hála a Fidesznek.
Nem vagyok elégedett. Magyarországnál minden szomszédos ország jobban fejlődött az elmúlt 14 évben hála a Fidesznek.
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Már a románok is jobb életszínvonalon élnek mint mi.
jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Tényszerűen sokat közeledtünk az EU-s átlaghoz, és jobban fejlődtünk, mint Szlovákia vagy Csehország.
jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
#2 "Tényszerűen", de nem ténylegesen.
jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
A szomszéd országokat nem a fidesz irányítja. Én nagyjából elégedett vagyok, nem értek egyet mindennel, de mi jól élünk a családdal. Jobban, mint korábban. Persze ez nem csak a kormányon múlt, sőt, leginkább rajtunk.
jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4# a kérdés nem arról szólt, hogy te és a családod, hogy éltek, hanem arról, hogy a környező országokhoz képest hogy látod Magyrország fejlődését.
jan. 10. 15:46
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Arra írtam azt, hogy kb elégedett vagyok. Mindenki fejlődött, mi is. Nem húzott el egy ország se látványosan. Lehet 1-2 százalékos értéken veszekedni, csak felesleges.
jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Akik szerint a románok jobban élnek, mint mi, annak javaslom menjen át Romániába és nézzen körül. Az átlag román kb. ugyanúgy él, mint az átlag magyar. A falvakban ugyanakkora csóróság van, mint nálunk, a nagyobb városokban kb. ugyanaz a szint, esetleg egy kicsivel jobb. Inkább az a kínos ránk nézve, hogy hol tartott Románia 2010-ben, és hol tart most? Ezzel szemben mi? Na erre valóban nem lehetünk büszkék.

Szóval Románia a 22-es csapdája. Az ellenzék nem "bezzeg romániázhat" mert annyira nem állnak jól a románok, vizont ha megnézzük, hogy honnan hova jutott 14 év alatt, és honnan hova jutottunk mi, az meg a fideszeseknek ciki.

jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

#3

Miért, te úgy gondolod, hogy valójában távolodtunk az EU átlagtól? És ha igen, ezt mire alapozod?

jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem lóverseny, ami igazán nem tetszik az a lázítása a Fidesznek mindenki ellen. A volt szoci országokhoz képest ugyanott vagyunk, csak a többieknél nincs gyűlölködés.
jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Annyira lett volna a dolga a felcsúti malacnak, hogy csak ne csessze szét az országot, a korházakat, az oktatást, de ezt sem bírta a hülyéje összehozni.
jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!