Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki legyen a magyar miniszterel...

Ki legyen a magyar miniszterelnök 26-ban?

Figyelt kérdés

jan. 5. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Orbán Viktor
Lázár János
Fodor Gábor
Kövér László
Pető Sándor
Dobrev Klára
Vona Gábor
Márky Zay Péter
35 szavazat
1 2 3
 1/23 Ársapkás Alispán ***** válasza:
46%
Bajnai Gordon
jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 D-Mano ***** válasza:
32%
Toroczkai László
jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Jelenleg Vona tűnik nekem a legnormálisabbnak. Persze tudom, hogy esélye sincs. Meg úgy senki másnak.

MZP is rendben van, csak ő eléggé beégett. Szerintem nagyon durva dolgot sose mondott, csak a propaganda rendesen rászállt.

A Hadházyt is tisztelem, de ő nem miniszterelnöknek való.

jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Csak azt tudom, ki ne.
jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%
Bárcsak Bajnai lenne.
jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
MZP már nem fog több esélyt kapni az élettől, egy volt neki.
jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Csak Orbán Viktorral erősödhet meg Magyarország. MZP leszerepelt.
jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
10%
Ha egyszer már Orbán megverte Márki-Zayt, akkor másodszor is megfogja. Egyébként ezekre a kamu miniszterelnök jelöltekre alig szavaz valaki, 10 millió magyarból kb fejenként 1-2 ezer szavazatot kapnak. Ez egy látszatszavazás. Amíg Orbán indul, mindig ő fog nyerni, mert sokan úgy vannak vele, hogy lehet rosszabb is, inkább maradjon az ismert rossz. A keleti országrészben átlagban 8 általánossal sem rendelkező emberek is csak őt ismerik és a rengeteg nyugdíjas is rá szavaz a 13.nyugdíj ígérete miatt. Ha bárki is hisz abban, hogy Orbán valaha is le lesz váltva, az nagyon nem okos. Egyedül úgy lenne esély váltásra, ha itt is 2 jelölt lenne, mint Amerikában, nem 20 jelölt és az Orbán ellenesek elszórtan szavaznak valamelyikre, de összesítve Orbán kapja a legnagyobb arányú szavazatot.
jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

"MZP már nem fog több esélyt kapni az élettől, egy volt neki."

Napi csillagjósda rovatunkat olvashatták

jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
9: Ez annál jóval több, a pártja támogatottsága minimális, Gyurcsány pedig közölte, hogy nem lesz még egy ilyen cirkusz, ami volt 2021-ben, ahol ő befuthatott. De ebben nyilván a többi pártvezető is egyetért vele.
jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!