Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebben az országban csak úgy...

Ebben az országban csak úgy lehet ki bírni hogy ha egyáltalán nem foglalkozunk a politikával?

Figyelt kérdés
Nem azért de már undorító amit a Fidesz művel. Szerintem már csak úgy lehet ki bírni ha az ember egyáltalán nem néz és nem olvas híreket, meg nem nézik hogy milyen árak vannak a fizetésekhez képest.

2023. dec. 31. 10:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 a menedzser állás azoknak van kitalálva, akik semmihez sem értenek, de arról nagyon jól tudnak beszélni. Ezt egy menedzser ismerősöm mondta.
2023. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

9,11.


Nem menedzserként dolgozom, nem vezetőként.Minőségbiztosítás területén vagyok.

A szakirányom is ez volt.

2023. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

A politika foglalkozik veled, ne aggódj.


Nincs menekvés.

2023. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Na pont ez a baj az országgal hogy az ilyen semmitmondó műszaki menedzserek kapják a nagy pénzt, aki meg a tényleges munkát végzi az minimálbért keres, amiből nem tud megélni. Meg kellene találni az egyensúlyt, mert mindenkire szükség van a rendszer fenntartásához.
2023. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

14#


A versenyszféra piaci alapon működik.Úgy néz ki,hogy az általad semmitmondónak tartott műszaki menedzser ér többet a versenyszférában.


Lehet utánam csinálni, elvégezni munka mellett, plusz az angolt is tanulni.Akkoriban még nyelvvizsga is kellett a diplomához, amikor én végeztem.



Nem szocializmus van,hogy az állam bácsi döntse el a béreket, egyedül a közszférában képes erre.



Mit gondolsz, mi motivált, amikor kitaláltam,hogy diplomát akarok?

Naná,hogy a pénz, meg a kényelmesebb élet.Ennek rendeltem alá kvázi mindent akkoriban.

2023. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Húha megtanultál angolul, ami az egyik legkönnyebb nyelv, középfokú nyelvvizsga vicc kategória belőle, én semmit se készültem rá, 90% felett sikerült egyből. A műszaki menedzser meg büfészak, tanulás nélkül elvégezhető és pontosan semmihez se értesz vele.
2023. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16#


Ezzel a "semmit értéssel" a magyar átlagbér dupláját keresem.Valamire mégiscsak jó volt.


Mellesleg, nem büfészak.A szakot német egyetemektől vették át, ott kint egy elismert jó végzettségnek számít.

Ha meg semmi tanulással ellehet végezni, miért buktak ki sokan a matematika, méréstechnika, áramlástan miatt?

2023. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

kibírni - egy szó

Az undorító, és azt nem lehet kibírni, amit az EU művel!!!!!!!

jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!