Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak tényleg volt...

Orbán Viktornak tényleg volt egy útja a Grazi Klinikára?

Figyelt kérdés

2023. dec. 20. 15:31
 1/8 Ársapkás Alispán ***** válasza:
83%
Visszatérő vendég
2023. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak megszokásból bement oda is a büfébe portyázni...ki vannak rakva gondolom a cukrok meg a kávékapszulák, és meg tudja tömni a zsebeit.
2023. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Az Átlátszó főszerkesztője mesélte, hogy a grazi sztori egy fb-posztból ered, amin a miniszterelnöki kisbuszt lefotózták egy grazi magánklinika előtt, és elindult a pörgés, hogy na bezzeg a magyar egészségügy.


A sztori szépsége, hogy a 444 egyik újságírója derítette ki, hogy a fénykép a Fidesz kihelyezett pártkongresszusán készült, Balatonszemesen. Az épület, ami előtt parkolt a busz, eléggé hasonló stílusban épült, mint egy grazi kórház.


Tanulság az ellenzékieknek: nem kell mindent elhinni, attól, hogy Orbán egy g.ci benne.


Tanulság kormánypártiaknak: bizony a független sajtó tényleg utánajár annak is, ami nem Orbánt ekézi.

2023. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy volt, 20 év alatt semmiféle nyomát nem találta ennek senki.
2023. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
#3 Ne is zavarjon, hogy 20 éve még csak nem is létezett az Átlátszó, de a 444 sem.
2023. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Sosem zavarták őket a tények.
2023. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
mossa a sz@rt a 3-as, de az akkor is büdös marad!
2023. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"mossa a sz@rt a 3-as, de az akkor is büdös marad!"


Ez a végtelen tipikus példája annak, hogy ha valaki egyetlen pillanatra nem mocskolja Orbánt, akkor ráhúzzák, hogy fideszes.


"Ne is zavarjon, hogy 20 éve még csak nem is létezett az Átlátszó, de a 444 sem."


Egyedül az zavar, hogy nem tudom, milyen 20 évről beszélsz, mert én nem említettem semmilyen 20 évet. A grazi magánklinika emlékeim szerint MZP kampányában került elő, az pedig nem 20 éve volt.


Egyébként valóban hibáztam, mert nem az atlatszo, hanem a lakmusz írta meg, és nem Balatonszemesen, hanem Balatonfüreden készült a fénykép.


[link]


Szerintem van éppen elég valóságos ocsmányság Orbánék számláján, nincs szükség fiktív elemekre a listán. Nekem ebben a sztoriban sokkal fontosabb tanulság a független sajtó korrektsége, mert szeretik a fideszesek még a lakmuszt is propagandaportálnak nevezni.

2023. dec. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!