Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha már iszlám temetőt épitenek...

Ha már iszlám temetőt épitenek Magyarországon, az azt jelenti, hogy eljött a magyar kalifátus ideje?

Figyelt kérdés
[link]

2023. dec. 8. 07:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, vannak kisállat-temetők is, arra miért nem mondod, hogy a kutyák-macskák átveszik a hatalmat feletted?

Vagy mondhatnám, hogy van egy rakás zsidótemető az országban. Akkor szerinted most a zsidók uralják az országot?


Én azt gondolom, bármilyen itt levő közösségnek a legelemibb joga, hogy

a) vallását gyakorolja és ennek érdekében vallási célú épületet építhessen és használhasson;

b) saját hitvilága és szokásai szerinti temetőt létesíthessen és a közösség tagjai oda temetkezhessenek.


Nagyon szélsőséges diktatúra az, amelyik a fenti kettőt sem engedné bármely közösségnek.

2023. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ismered tán a macskámat? Hozzád is jár?
2023. dec. 8. 12:14
 13/18 anonim ***** válasza:
Olvasd már el a cikket amit linkeltél. Eddig is volt muszlim temető de hamarosan be fog telni, ezért kell új terület. Persze csak trollkodni akartál, ez már kiderült.
2023. dec. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Én akartam trollkodni? Ki beszélt olyanokat, hogy nem lesz itten egy muszlim sem és nem leszünk kevert faj, amikor eddig is volt?!


Ki trollkodik akkor, én vagy a magyar politikus, aki ilyeneket beszél, amikor a muszlimok itt vannak?!

2023. dec. 8. 13:31
 15/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk hülyeség, mert muszlimok évtizedek óta élnek Magyarországon. A szocializmus idején is volt saját egyházuk, imatermük.

Pl. ismerek olyan (már nem élő) budapesti, magyar (azaz zsidó) kelet-kutatót, aki feleségével együtt áttért az iszlám hitre. Végigjárta a mekkai zarándokutat is.

2023. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
Az iszlám egy vallás, nem faj. Egy magyar is lehet muszlim vagy akármilyen etnikumú ember.
2023. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vicces sztori, de a monarchia idején élt az országban egy el magyarosodott muszlim kisebbség, vélhetően bosnyák és albán származásúak voltak a szüleik/nagyszüleik. Sőt, még a rongyos gárdában is szolgáltak.
2023. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Senior Séf ***** válasza:
Csisztá mádzsárok vágyunk.
2023. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!